03.01.2021
Телеканал NTD

Перелітні птахи зупиняються в заснулих містах Лівану

Перелітні птахи зупиняються в заснулих містах Лівану

Ліван під час карантину занурився в тишу. І це, схоже, сподобалося перелітним птахам. Вони зупиняються на..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Ліван під час карантину занурився в тишу. І це, схоже, сподобалося перелітним птахам. Вони зупиняються на відпочинок навіть у великих містах. Раніше цих пернатих можна було побачити лише в безлюдних районах.

[Махер Оста, голова Товариства охорони природи Лівану]:
«Птахи вже менше бояться. Вони навіть у центрі міста не зустрічають автомобілів і натовпів людей. Ліванські орнітологи бачать, що птахів побільшало. А в об’єктиви фотокамер потрапляють пернаті, яких раніше в Бейруті не бачили».

Фахівці кажуть, що помітили в столиці й передмісті десять видів птахів, які до цих місць ніколи не залітали. А місцеві фермери тепер помічають біля будинків шакалів та інших звірів. Також на стежках біля водойм з’явилися деревні жаби.

[Махер Оста, голова Товариства охорони природи Лівану]:
«Раніше ви не побачили б жаб, яких ми сьогодні зустріли на стежці, бо нею ходило багато людей. А зараз тут лише ми, тому й бачимо жаб».

Над Ліваном щороку пролітають сотні мільйонів перелітних птахів. Деякі зупиняються тут на відпочинок на кілька годин, деякі — на кілька тижнів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Перелітні птахи зупиняються в заснулих містах ЛівануАвстралійка зберігає сандалові дерева для майбутніх поколіньФестиваль на дні пересохлого Аральського моря в Узбекистані привертає увагу до екологічної катастрофиКриза не перешкода: ліванське місто Батрун процвітає завдяки туризмуГромадський город у Коста-Риці допомагає жителям впоратися з пандемієюАвстралійські майстри шукають у пустелі покинуті машини і їх ремонтуютьДантист за пів ціни вставляє зуби сирійцям, які живуть у тимчасових таборахКитай може втратити статус найбільш населеної країни світуВиробництво дерев’яних човнів у Греції — ремесло, яке зникаєВ Австралії людям з інвалідністю допомагають стати бізнесменами