03.11.2021
Телеканал NTD

Проект «План Б» допомагає угорцям знайти роботу під час карантину

Проект «План Б» допомагає угорцям знайти роботу під час карантину

Молода угорка Ніколетта працювала в будапештському ресторані класу люкс. Коли через коронавірус у країні оголосили карантин,..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Молода угорка Ніколетта працювала в будапештському ресторані класу люкс. Коли через коронавірус у країні оголосили карантин, вона втратила роботу. Та зараз дівчина знову при ділі — трудиться на стайні в Дунакесі.

У дитинстві Ніколетта проводила багато часу з кіньми, тому почувається на своєму місці. А роботу їй допомогло знайти одне угорське агентство, яке розпочало проект «План Б».

[Ніколетта Говард, колишня співробітниця ресторану]:
«Для мене це велике випробування на стійкість, на здатність витримувати життєві труднощі. І мені здається, усе йде добре».

«План Б» виник, коли співзасновнику агентства почали телефонувати друзі й ділові партнери, яких звільнили або які самі змушені звільняти співробітників. Автор проекту каже, що навряд чи знайде комусь роботу мрії, а просто допомагає пережити важкі часи.

[Дьордь Саллай, автор проекту «План Б»]:
«У людей, які реєструються в нас, виникли серйозні життєві проблеми. Вони готові йти на компроміси й готові працювати навіть у новій сфері».

У базі даних проекту «План Б» уже 18 тисяч резюме й 8000 вакансій.
Коротке посилання на цю сторінку:

Проект «План Б» допомагає угорцям знайти роботу під час карантинуВ ЕС начал действовать цифровой сертификат вакцинацииУ Франції проходить заплив у стилі графа Монте-КрістоУ ЄС планують до серпня прищепити проти коронавірусу 70 % дорослого населенняКількість безробітних у 2021 році може зрости до 220 мільйонівНародився під час вибуху в Бейруті: хлопчик Джордж святкує перший день народженняАмериканці стежать за життям пташиних сімей через камериЗамість корови — коза: чому американські фермери оновлюють свої стадаУ Швейцарії волонтери допомагають фермерам захистити худобу від вовківДля австралійки без ніг переробили трицикл