20.12.2024
Телеканал NTD

Індія запустила в космос два супутники, але вони зійшли з орбіти

Індія запустила в космос два супутники, але вони зійшли з орбіти

Індія запустила в космос свою нову ракету-носій SSLV. Вона стартувала з космодрому на острові Шріхарікота, що..

Дата завантаження: 2024-04-19

video

Індія запустила в космос свою нову ракету-носій SSLV. Вона стартувала з космодрому на острові Шріхарікота, що в південному штаті Андхра-Прадеш. Ракета мала вивести два супутники на низьку навколоземну орбіту.

Перші три ступені космічного апарата відокремились у штатному режимі. А коли відділявся четвертий, то через несправність датчика стався збій. Програмне забезпечення не змогло виявити проблеми. Як наслідок, супутники було виведено на еліптичну орбіту, а не кругову.

[Шрідхара Панікер Соманатх, співробітник ISRO]:
«На фінальній стадії місії було втрачено дані. Ми аналізуємо інформацію».

Супутники поступово зійшли з орбіти та згоріли в атмосфері Землі.

Ракету-носій SSLV малого класу розробила Індійська організація космічних досліджень. Апарат може доставляти на низьку навколоземну орбіту вантажі вагою 500 кілограмів. Вартість розроблення — 21 мільйон доларів США, а виробництва — понад чотири мільйони.

Під час першого польоту ракета несла супутник спостереження за Землею вагою 135 кілограмів та восьмикілограмовий кубсат, який зробили індійські студенти. Ці прилади мали вийти на кругову орбіту, що на висоті 356 кілометрів.

Другий політ заплановано на четвертий квартал 2022 року. Ракета виведе на кругову орбіту, що за 500 кілометрів від поверхні Землі, чотири супутники вагою 56 кілограмів кожен.
Коротке посилання на цю сторінку:

Індія запустила в космос два супутники, але вони зійшли з орбітиНайдавніші в Південній Америці наскельні малюнки знайшли в аргентинській ПатагоніїСербські археологи розкопали давньоримську тріумфальну аркуМорозильні камери з відходів роблять у кенійському місті МомбасаУ США тестують робота, який ходитиме по перетнутій місцевості Місяця та МарсаУ пластику знайшли набагато більше хімікатів, ніж виявили ранішеЛичинки коралів збирають біля берегів Таїланду, щоб урятувати рифиНовинки мобільних технологій показали на Mobile World CongressДо нас летить одна з найяскравіших відомих кометБерезень 2024 став найспекотнішим в історії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: