12.02.2022
Телеканал NTD

Кубинці знемагають від спеки без світла та кондиціонерів

Кубинці знемагають від спеки без світла та кондиціонерів

Спекотна ніч у кубинському Гуанахаї, що за годину їзди від Гавани. Місто в пітьмі. Вулиці освітлюють..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Спекотна ніч у кубинському Гуанахаї, що за годину їзди від Гавани.

Місто в пітьмі. Вулиці освітлюють лише фари машин. У їхньому світлі видно десятки місцевих жителів, які, рятуючись від задухи, сплять на галявинах біля своїх будинків.

Світла немає, тому не працюють ні вентилятори, ні кондиціонери. Такі відключення вже стали нормою. І влада каже, що найближчими місяцями навряд чи щось зміниться.

Так, міністр енергетики острова каже, що крана потребує більше електроенергії, ніж вона може виробити, і що її доведеться імпортувати.

Причиною відключень називають нестачу палива. Також дається взнаки стара інфраструктура.

Так, на електростанціях дедалі частіше стаються пожежі та аварії.

І це чимраз більше розвіює надію на стабільне електропостачання під час спекотних літніх місяців. Прогнозують, що проблему навряд чи вдасться розв’язати навіть до наступного літа.

Це столиця Гавана.

[місцева жителька]:
«Я вам кажу: спека просто нестерпна. Учора через аварію світла не було з 9 ранку до 12 дня. Згодом його дали. Але потім знову відключили з четвертої до восьмої вечора. А сьогодні, коли я прокинулася о шостій ранку, його знову не було».

Куба імпортує понад 50 % потрібного обсягу палива. Переважно з Венесуели. Водночас більшість електростанцій працює на нафті. Лише 5 % електроенергії країна отримує з альтернативних джерел.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кубинці знемагають від спеки без світла та кондиціонерівУ Німеччині показали новинки екологічної модиВертикальні ферми створять продовольчу безпеку ОАЕМагазин із дешевими будматеріалами відкрився в АвстраліїПівденна Корея послаблює вимоги до невакцинованихВООЗ: спалах віспи мавп у Європі можна стримати за допомогою вакцинУнікальний готель в Індії: замість скла — сонячні панеліШколярі Лівії навчаються в кав’ярні, бо вдома немає світла й кондиціонераБританський принц Вільям святкує 40-річчяСвітовий рекорд із фридайвінгу: зануритися в океан на 120 метрів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: