16.08.2022
Телеканал NTD

Жителям Техасу загрожують віялові відключення світла

Жителям Техасу загрожують віялові відключення світла

Американському штатові Техас загрожують віялові відключення світла. Тут триває небувала спека. Влада вже закликала економити електроенергію...

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Американському штатові Техас загрожують віялові відключення світла. Тут триває небувала спека. Влада вже закликала економити електроенергію. Водночас міські служби, такі як пожежна в місті Г’юстон, уже розробили план дій на випадок відключення.

[Семюель Пена, голова пожежного управління Г’юстона]:
«Звісно, ми хочемо, щоби світло було. Але як пожежне депо ми почали готуватися».

На відміну від інших штатів США, де працюють дві національні енергосистеми, Техас використовує свою незалежну мережу.

Експерти кажуть, що відокремленість Техасу має переваги для інновацій. Проте проблеми починаються, коли в спекотні та холодні місяці зростає попит.

[Майкл Веббер, експерт з енергетичних ресурсів]:

«Улітку в Техасі справді спекотно. Також зростає економіка та населення. Тому щороку ми навантажуємо енергомережу трохи більше».

Місцевий оператор енергомереж запевняє, що має достатньо запасів для задоволення попиту. Утім, багато хто пам’ятає відключення початку 2021 року. Тоді мільйони людей кілька днів сиділи в холодних будинках без опалення.

Екстрені служби кажуть, що необхідно перевірити справність генераторів.

[Томас Муньйос, працівник управління з питань надзвичайних ситуацій]:
«Так, абсолютно на всіх об’єктах міста є резервні генератори. Потрібно, щоб усі міські будівлі двічі перевіряли свої генератори та їхню потужність».

За даними Національної метеорологічної служби США, у понеділок майже в усьому штату реєстрували велику й небезпечну для здоров’я спеку. В Остіні та Г’юстоні вона сягала майже 40 градусів Цельсія.
Коротке посилання на цю сторінку:

Жителям Техасу загрожують віялові відключення світлаЯк давнє індійське місто стало «розумним»Від Рима до Голлівуду: почалася вакцинація проти віспи мавпДвоє людей, які вижили під час Голокосту, знову зустрілися через 80 років49 градусів: як виживають у Пакистані під час пекельної спекиУ Нігерії переробляють старі протези й дарують їх дітям з інвалідністю«Газпром» скоротить постачання газу до Німеччини до 20 %У Канаді розпочали вакцинацію проти віспи мавпПандемія породила велосипедний бум у КитаїСільська медитація: фестиваль косарів влаштували в Литві

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: