12.03.2022
Телеканал NTD

Мобільна клініка допомагає сирійським біженцям у Лівані

Мобільна клініка допомагає сирійським біженцям у Лівані

Ця мобільна клініка приїхала допомогти бідним ліванцям та сирійським біженцям. У машині — сирійський лікар Ферас..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Ця мобільна клініка приїхала допомогти бідним ліванцям та сирійським біженцям. У машині — сирійський лікар Ферас і його бригада. Вони їздять долиною Бекаа в Лівані. Тут багато тих, хто не може піти до лікарні, бо не має грошей.

Ферас вивчився на сімейного лікаря в Сирії. Однак у 2017 році втік від війни до Лівану. Відтоді намагається допомагати землякам у таборах для біженців, де часто медобслуговування майже немає.

У його команді є ще один лікар та місцеві волонтери.

[Ферас Альгадбан, лікар]:
«Зазвичай консультую телефоном, а також виїжджаю на екстрені випадки вночі. Я завжди в зоні доступу. Іноді здається, що мої рідні теж трохи волонтери. Багато пацієнтів приходять до мене додому. Вони знають, де я живу, і приходять в екстрених випадках. Я маю відповідати на дзвінки. Не можу вимкнути телефон».

Мобільну клініку заснували у 2018 році. Наразі вона об’їжджає близько 40 таборів для біженців долини Бекаа. Усі послуги сирійцям та незаможним ліванцям надають або безплатно, або за символічні гроші.

[Ферас Альгадбан, лікар]:
«Більшість наших пацієнтів — сирійські діти-біженці та люди похилого віку, а також ліванці з місцевої громади. Останнім часом, особливо за останні півтора року, серед наших пацієнтів ліванців побільшало через економічну кризу».

Сирієць хоче розширити проєкт на сотні таборів як долини Бекаа, так і за її межами. Каже, що люди тут дуже бідують. Часто навіть не мають чистої питної води.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мобільна клініка допомагає сирійським біженцям у ЛіваніПопулярний соус блачан в Австралії — таємний і дуже смачнийЯк собак навчили винюхувати комп’ютери та жорсткі дискиНайбільше водосховище США висохло до рекордно низького рівняРідкісні пінгвіни повернулися на волю в АргентиніПити менше чаю закликали пакистанцівАзербайджан відновлює відвойований у Вірменії курорт ШушаКава на мило: бідні жінки Конго будують бізнесДвоє людей, які вижили під час Голокосту, знову зустрілися через 80 років2050 року понад 200 млн людей муситимуть мігрувати через посуху

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: