01.10.2022
Телеканал NTD

В Аргентині випустили в океан 12 урятованих пінгвінів

В Аргентині випустили в океан 12 урятованих пінгвінів

Незграбно йдучи по піску, 12 магелланових пінгвінів поспішають до океану. Цих птахів раніше врятували аргентинські біологи...

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Незграбно йдучи по піску, 12 магелланових пінгвінів поспішають до океану. Цих птахів раніше врятували аргентинські біологи.

Пінгвінів знайшли в провінції Буенос-Айрес у період із лютого до квітня. Вони були у виснаженому стані. Також мали ознаки зневоднення, а деякі й переохолодження. Через проблеми зі здоров’ям пінгвіни повільно линяли, тому вони просто замерзали в холодній воді.

[Хуан Пабло Лоурейро, ветеринар]:
«Причиною такого стану здоров’я може бути зміна клімату, нестача їжі й забруднення океану».

Птахів виходжували в реабілітаційному центрі міста Сан-Клементе-дель-Тую. Лікували за допомогою збалансованого харчування. Меню складали дієтологи й ветеринари.

Цей вид пінгвінів назвали на честь португальсько-іспанського мореплавця Фернана Магеллана. Колонії таких птахів можна побачити на патагонському узбережжі, Вогняній Землі, островах Хуан-Фернандес та Фолклендах.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Аргентині випустили в океан 12 урятованих пінгвінівБританська компанія випускає екологічно чисті великодні яйцяДайвери врятували кита, що потрапив до сітей біля берегів МайоркиПряма трансляція з гнізда сипух приваблює глядачів з усього світуКоргі-мандрівник став зіркою соціальних мережСобаки-серфери: перегони на сапбордах для людей і тварин влаштували в ІспаніїСервіс по-індійськи: водій доглядає клумбу на даху моторикшіВ Аргентині приготували найбільшу у світі відбивну по-міланськиНепальська альпіністка побила свій і світовий рекорд, підкоривши Еверест у 10-те70 млн жовтців зацвіли в Південній Каліфорнії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: