12.02.2022
Телеканал NTD

Гонконзький музей історії покаже тисячі років китайської культури

Гонконзький музей історії покаже тисячі років китайської культури

У Гонконгу незабаром відкриється музей, присвячений історії та культурі Китаю. Семиповерховий палац площею 7800 квадратних метрів..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

У Гонконгу незабаром відкриється музей, присвячений історії та культурі Китаю.

Семиповерховий палац площею 7800 квадратних метрів має дев’ять галерей.

Тут виставлять понад 900 китайських творів мистецтва. Вони охоплюють тисячі років історії та культури Китаю. Їх надав в оренду Палацовий музей, що в Пекіні.

Тема однієї з галерей — «Від глини до скарбів: порцеляна з колекції Палацового музею».

Там можна оглянути китайську кераміку, починаючи від предметів повсякденного побуту й закінчуючи вишуканими творами часів династій Мін і Цін.

Інший відділ присвячено живопису й каліграфії.

[Дейзі Ван, заступник директора Палацового музею в Гонконзі]:
«Це вперше, відколи в 1928 році заснували Палацовий музей у Пекіні, таку велику кількість національних скарбів виставляють за межами материкового Китаю».

У першій галереї під назвою «Вхід до Забороненого міста» можна побачити, як за династії Цін зберігали стародавні артефакти й налагоджували контакти з іншими регіонами світу.

А галерея номер 9 показує, яке місце посідали в мистецтві коні. Тут можна побачити 111 творів із Палацового музею, що в Пекіні. Ще 13 приїхали з паризького Лувру.

Палацовий музей у Гонконзі відкриється 2 липня. Вхід коштуватиме коло 6,5 доларів США.
Коротке посилання на цю сторінку:

Гонконзький музей історії покаже тисячі років китайської культуриРекорд Гіннеса: найдовший у світі скляний міст відкрили у В’єтнаміУ столиці Ємену під час перемир’я почали відновлювати Старе містоРідкісну книжку про Гаррі Поттера виставлять на аукціонДинастія мірошників 250 років підтримує роботу водяного млинаОстрівець дикої природи приваблює тисячі людей у БангкокуНайбільший у світі швейцарський прапор повісили на горі в АльпахФестиваль квітів і трав: Вірменія відроджує знання предківУ Мадриді фестиваль фламенко проходить просто неба

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: