17.07.2021
Телеканал NTD

Українські зірки дають концерти онлайн

Українські зірки дають концерти онлайн

Карантин, запроваджений через пандемію коронавірусу, вніс корективи до графіків українських зірок. Багато з них перенесли або..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Карантин, запроваджений через пандемію коронавірусу, вніс корективи до графіків українських зірок. Багато з них перенесли або скасували гастрольні тури й змушені сидіти вдома.

Відомі артисти в умовах карантину тепер дають концерти онлайн.

[Юлія Саніна, фронтвумен групи Hard Kiss]:
«Музиканти всі сидять вдома. Ключовий меседж зараз «сидіти вдома». Мені пощастило мати домашню студію, тому можу, не виходячи з дому, попрацювати».

Фронтвумен групи Hard Kiss Юлія Саніна влаштувала сольний концерт. Вона передала естафету й іншим виконавцям.

Співачка Джамала виступає вже в складі групи. І кожен грає з дому за допомогою онлайн-трансляції.

Деякі дають концерти з дітьми.

[Світлана Тарабарова, співачка]:
«Ми хвилюємося більше, ніж перед концертом. Ми так готуємося, навіть сьогодні світло виставили. Привіт усім! Привіт Україно!».

Група «От вінта» проводить онлайн-трансляцію в день концерту, який повинен був відбутися наживо, але його скасували.

Так виступає й багато інших українських і відомих світових виконавців.

Нагадаємо, як уже було офіційно оголошено, цього року в нідерландському Роттердамі музичний конкурс «Євробачення-2020» проводити не будуть.
Коротке посилання на цю сторінку:

Українські зірки дають концерти онлайнВідвідувачі знову заполонили зоопарки АнгліїПерегони з часом: баварцеві двічі на рік доводиться переводити 365 годинниківІталійці насолоджуються весною на тюльпановому поліМалюнок голови ведмедя, який створив Леонардо да Вінчі, можуть продати за 16 мільйонів доларівЗнамените озеро Дал у Кашмірі очищають від сміття й бур’янівЛюдина-саксофон: як єгиптянин виконує музику без інструментівФранцузький багет хочуть додати до списку культурної спадщини ЮНЕСКОНью-йоркський магазин неонових вивісок досі популярнийФутболку Марадони з автографом виставляють на аукціон