03.12.2021
Телеканал NTD

Мексиканська поліція записала кліп у жанрі маріачі про заходи гігієни під час епідемії коронавірусу

Мексиканська поліція записала кліп у жанрі маріачі про заходи гігієни під час епідемії коронавірусу

Ось так мексиканська поліція доносить до громадян важливість соціального дистанціювання й миття рук на тлі пандемії..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Ось так мексиканська поліція доносить до громадян важливість соціального дистанціювання й миття рук на тлі пандемії коронавірусу. Музичний кліп у народному жанрі маріачі записали поліцейські штату Кінтана-Роо.

У Мексиці — 475 підтверджених випадків COVID-19, шість осіб померли.

На території країни перебуває чимало мігрантів, які намагаються потрапити до США. Багато хто живе в антисанітарних умовах, де вірус може поширитися ще швидше.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мексиканська поліція записала кліп у жанрі маріачі про заходи гігієни під час епідемії коронавірусуМузична терапія: болівійський оркестр виступає на балконахСвіт реальний і міфічний поєднали унікальні картини в ХарковіФестиваль повітряних куль пройшов у Нью-ДжерсіІталійська піца з торгового автомата: жителів Рима здивували нововведеннямМаска Тутанхамона й бюст Нефертіті: у Єгипті роблять точні копії стародавніх речейНа найвищій вершині Німеччини знову відкрився ресторанІсторія, що занепадає: фото старовинних ліванських особняківЗбір урожаю кави в Бразилії розпочався з міської плантації в Сан-ПаулуЯк жителі різних півкуль святкують зимове й літнє сонцестояння