02.11.2021
Телеканал NTD

Великодні кролики в масках нагадують, що треба берегти здоров’я

Великодні кролики в масках нагадують, що треба берегти здоров'я

У швейцарському Берні вже готуються до Великодня. У цій кондитерській невтомно роблять шоколадних кроликів. Але глобальні..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

У швейцарському Берні вже готуються до Великодня. У цій кондитерській невтомно роблять шоколадних кроликів. Але глобальні зміни у світі відбилися й на казкових персонажах. Тепер на всіх великодніх кроликів надіто захисні маски.

Новий образ створено зовсім не для того, щоби навівати сум. Кожну маску прикрашають червоним сердечком, і шоколадні звірята, як і раніше, мають святковий вигляд. Також вони нагадують покупцям, що важливо берегти здоров’я.

Уважається, що походження великодніх кроликів сягає корінням давньонімецьких традицій. Цю тварину пов’язують з богинею весни й родючості.

За давніх часів діти чекали великодніх свят, так само нетерпляче, як і Різдва. Плодовиті звірята стали великоднім символом у кількох європейських країнах, а також у США та Канаді.

Цього року католицькі віряни святкуватимуть Великдень 12 квітня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Великодні кролики в масках нагадують, що треба берегти здоров’яФранцузький зоопарк вітає друге дитинча жирафи за рікІсторія, що занепадає: фото старовинних ліванських особняківАвстралієць зібрав колекцію вінтажних проєкторів для кінотеатрівЗбір урожаю кави в Бразилії розпочався з міської плантації в Сан-ПаулуРетроавтомобілі проїхалися вулицями ПарижаВиготовлення споранів і ткацтво з кінського волосу у Великій Британії опинилися під загрозою зникненняУ Києві відкрилася виставка квітів «Планета диких тварин»Капелюх Індіани Джонса й окуляри Гаррі Поттера продадуть на аукціоніІталійська піца з торгового автомата: жителів Рима здивували нововведенням