21.06.2022
Телеканал NTD

У воду на Гаваях потрапило пальне — тисячі людей отруїлися

У воду на Гаваях потрапило пальне — тисячі людей отруїлися

Агенція з охорони довкілля США розслідує витік пального з гігантського державного сховища, розташованого всередині гірського хребта..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Агенція з охорони довкілля США розслідує витік пального з гігантського державного сховища, розташованого всередині гірського хребта на Гаваях, звідки видно Перл-Гарбор.

Десятки людей уже захворіли, а тисячі були змушені покинути свій дім після того, як пальне з об’єкта військово-морського флоту потрапило до питної води. Вона надходить до будинків майже 100 тисяч сімей, зокрема й військовослужбовців.

До бригад військових медиків звернулося вже понад 5900 осіб. Вони скаржаться на нудоту, головний біль та висипи на шкірі.

Лорен Райт згадує, що в неї теж почалося лущення шкіри, нудота та блювання. Усе це припинилося тільки після того, як вона перестала пити воду з-під крана, приймати душ та мити посуд.

[Лорен Райт, жителька Гаваїв]:

«Як мамі, мені страшно. Вплив може бути тривалим. Як це позначиться на мені, чоловікові та дітях?»

З початку грудня коло 4000 сімей поселили в готелях Гонолулу, де вони мають чисту воду.

Водночас конгресмени Гаваїв хочуть назавжди закрити сховище, яке колись постачало пальне на військові кораблі та літаки, що перетинали Тихий океан за часів Другої світової.

Ну а місцеві жителі бояться, що під загрозою ще більші території Гаваїв. Так, іржаві резервуари розташовані під водоносним горизонтом, який забезпечує питною водою більшу частину острова.

Корінні гавайці вже почали виходити на протести.
Коротке посилання на цю сторінку:

У воду на Гаваях потрапило пальне — тисячі людей отруїлисяПотік кубинських мігрантів до США різко збільшивсяАвстралійським дівчаткам-підліткам допомагають пережити перехідний вікВолонтери-велосипедисти розвозять їжу безпритульним в УгорщиніЯк безплатні пральні машинки рятують життяКава, чай та нагляд: кав’ярня допомагає не відкладати справи на потімЕкологічна сталь: Швеція сподівається замінити вугілля на воденьШкірозамінник із грибів виготовляє американський стартапКонголезький бізнесмен перетворює сміття на грошіВООЗ: смертей від COVID у світі може бути втричі більше

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: