18.08.2022
Телеканал NTD

У Польщі ураганний вітер завалив кран — двоє людей загинуло

У Польщі ураганний вітер завалив кран — двоє людей загинуло

Шторм «Іленія» пронісся Європою і зачепив Польщу. Ураган повалив дерева, обірвав лінії електропередачі та пошкодив понад..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Шторм «Іленія» пронісся Європою і зачепив Польщу. Ураган повалив дерева, обірвав лінії електропередачі та пошкодив понад півсотні будинків. У Кракові завалився будівельний кран. Двоє людей загинуло, ще двоє постраждало.

[Пйотр Шпех, прессекретар поліції Кракова]:
«Спочатку відвалилася стріла, а потім кран упав на будівлю. Кілька робітників у цей час були на даху, а решта працювала на землі внизу».

А це село на заході країни. Тут зірвало дахи з десятків будинків.

[жителька Добжиці]:
«Здавалося, ніби будинок валиться, а з неба падає каміння. Усе сталося за кілька секунд. Я бачила лише вихори».

За один день до пожежної служби Польщі надійшло більш як 1400 викликів. Вогнеборці прибирали повалені дерева. А також допомагали захистити будинки із зірваними дахами від подальшого пошкодження та дощу.

Ураганний вітер також був у Німеччині, Чехії, Великій Британії та Нідерландах.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Польщі ураганний вітер завалив кран — двоє людей загинулоУ Вірменії тривають протести проти Пашиняна, затримано 61 особуУдар Росії по Яворівському полігону наблизив війну до кордону з країнами НАТОСША та Велика Британія відмовляються від російської нафтиВибух на вугільній шахті у Польщі: є загиблі та зниклі безвістиПід Барселоною зіткнулися потягиЗливи та зсуви в Південно-Африканській Республіці: 45 загиблихВ укритті шахти в Буркіна-Фасо зниклих безвісти гірників не виявилосяВелика Британія погодила оборонні договори зі Швецією і Фінляндією

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: