18.06.2022
Телеканал NTD

Двоголове теля народилося в Індії

Двоголове теля народилося в Індії

Теля з двома головами народилося в штаті Трипура на північному сході Індії. Це сталося на приватній..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Теля з двома головами народилося в штаті Трипура на північному сході Індії. Це сталося на приватній фермі.

У тварини рідкісне захворювання — поліцефалія.

[Притам Саркар, працівник департаменту тваринництва Трипури]:
«Останні 10–15 років у Трипурі такого не траплялося. Це велика рідкість. Зазвичай за такого захворювання виживання дуже низьке — менш як 40 %. Урятувати теля буде важко».

Поліцефали, тобто багатоголові — це тип сіамських близнюків. Зазвичай за такого відхилення у тварини чи людини одне тіло й дві чи три голови. Часто телята із двома головами живуть лише кілька місяців.

Влада Трипури проводить у штаті сільськогосподарську програму, у межах якої штучним шляхом домагаються збільшення народжуваності телиць. Так сподіваються отримувати більше молока.

Торік у квітні в Північній Македонії також народилося теля з двома головами.
Коротке посилання на цю сторінку:

Двоголове теля народилося в ІндіїЄрусалим готується до повернення туристівНайбільше водосховище США висохло до рекордно низького рівняСвій водогін та електрика, чи потрібні вони у великих містах?Стартап допомагає жителям Сіднея правильно позбуватися сміттяНавколо Капітолія зводять паркан і чекають на конвой далекобійниківБіля Канарських островів урятували майже 50 мігрантів з АфрикиЯк безплатні пральні машинки рятують життяВітрильник доставляє вантажі й не шкодить природіНа ринку елітного житла в Лос-Анджелесі — рекордний попит

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: