18.06.2022
Телеканал NTD

В Індії запровадили комендантську годину на тлі спалаху COVID

В Індії запровадили комендантську годину на тлі спалаху COVID

Комендантська година й порожні готелі. В Індії посилюють антиковідні заходи на тлі поширення штаму омікрон. У..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Комендантська година й порожні готелі. В Індії посилюють антиковідні заходи на тлі поширення штаму омікрон. У багатьох містах обмежено свободу пересування у вихідні. На дорогах — перевірки.

[Удія Суріян, співробітник поліції Мадурая]:
«Ми пропускаємо тих, хто їде до лікарні. Також дозволено їхати на весілля, але має бути запрошення».

Пересуватися між містами та штатами також можуть ті, хто щойно прибув літаком чи поїздом. Але потрібно показувати квитки.

У деяких штатах учнів перевели на онлайн-навчання. Заборонено збиратися групами чисельністю понад 25 осіб. Магазини з другорядними товарами вихідними закриті. Заповнюваність ресторанів і готелів не має перевищувати 25 %.

Власники готелів нарікають на збитки.

[Судгаршан, власник готелю]:
«Наш готельний бізнес уже й так постраждав через три локдауни. Ми зазнаємо збитків, тому просимо владу змінити правила комендантської години у вихідні й дозволити нам працювати з 50-відсотковою заповнюваністю».

А це Дармсала. Зазвичай тут багато туристів, але не тепер. Навіть місцеві жителі менше виходять надвір, бо бояться заразитися ковідом.

[Ашвіні Бгамба, голова Асоціації готельного бізнесу й туризму]:
«У наших готелях скасували майже всю броню на наступний місяць. Якщо невдовзі ситуація не поліпшиться, то, як і минулого сезону, у бізнесі буде спад».

В Індії чисельність нових хворих на COVID зростає з кінця грудня. Ось уже як кілька днів виявляють понад 250 тисяч заражених за добу. Але смертей не побільшало.

За весь час пандемії в країні виявили 37 мільйонів заражень. Померло 480 тисяч осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Індії запровадили комендантську годину на тлі спалаху COVIDЗупинити пустелю: як Йорданія відроджує втрачену землюОгляд світових подій (з 24 по 28 квітня)Несправжні коргі пройдуть парадом на честь королевиУ Північній Кореї бракує ліків на тлі спалаху COVID-19Як безплатні пральні машинки рятують життяРавлики замість корів та свиней: кенійські фермери перекваліфіковуютьсяКава, чай та нагляд: кав’ярня допомагає не відкладати справи на потімКонвой далекобійників проїде 4000 км із Каліфорнії до ВашингтонаАфриканська компанія робить пальне із шин

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: