21.01.2022
Телеканал NTD

У Гонконзі закрили ще одну продемократичну газету

У Гонконзі закрили ще одну продемократичну газету

Голос опозиції в Гонконзі лунатиме ще тихіше. Влада закрила ще одне продемократичне видання — Stand News...

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Голос опозиції в Гонконзі лунатиме ще тихіше. Влада закрила ще одне продемократичне видання — Stand News. Поліція провела в його офісах рейди й арештувала керівництво. Банківські рахунки газети теж заморозили.

Це було друге за охопленням видання після Apple Daily — продемократичної газети, яку недавно так само закрили, за тими ж звинуваченнями.

Голова поліційного бюро національної безпеки Стів Лі сказав, що Stand News публікувала новини й нотатки, які нібито провокували ненависть до влади.

З його слів, поліція вилучила в газети активів на сім мільйонів 820 тисяч доларів, а ще комп’ютери, телефони й журналістські матеріали.

Арештовано працівників віком від 34 до 73 років. Серед них і колишніх членів правління разом зі співачкою Деніз Хо. Поліція не виключає нових затримань.

Влада каже, що закриті видання шкодили свободі преси. А правозахисники й активісти впевнені, що закриття газет і є порушенням свободи слова й прав людини. Вони стурбовані, що компартія Китаю дедалі більше поширює свій вплив у цьому регіоні.

Гонконг — це особливий район, управління в якому має проходити за демократичними принципами. Але він і далі втрачає свої свободи. До 1997 він 156 років був британською колонією. Потім його передали під управління Пекіна.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Гонконзі закрили ще одну продемократичну газетуМіграційний табір на півдні Мексики розібрали, а мігрантів попросили пітиКитай не зміг дістати вигоду від підвищеного попиту на вугілляПовені та зсуви в Непалі: 77 загиблихСША знову почали висилати мігрантів до Мексики100 країн пообіцяли зупинити вирубування лісів«Цунамі нових випадків захворювання»: омікрон і дельта об’єдналисяНа острові Пальма закрили три міста: вулканічна лава дісталася океануУ Греції посилили обмеження через коронавірусТисячі журавлів помирають від пташиного грипу в Ізраїлі