05.10.2022
Телеканал NTD

Перше у світі SMS-повідомлення продали на аукціоні за 107 тисяч євро

Перше у світі SMS-повідомлення продали на аукціоні за 107 тисяч євро

Перше у світі СМС-повідомлення у вигляді NFT пішло з молотка в Парижі. Оскільки у Франції не..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Перше у світі СМС-повідомлення у вигляді NFT пішло з молотка в Парижі. Оскільки у Франції не можна продавати нематеріальні товари, текст помістили в цифрову рамку. У ній також є кодування та протокол передавання даних.

Есемеску виставив на аукціон британський оператор зв’язку «Vodafone». Її було відправлено 3 грудня 1992 року. Програміст Ніл Папуорт написав директору «Vodafone» Річарду Джарвісу коротке повідомлення — «Щасливого Різдва!» Воно було передане з персонального комп’ютера на мобільний телефон.

Першу у світі есемеску продали за 107 тисяч євро. Покупець побажав залишитися невідомим.

NFT — це невзаємозамінний токен. Він є сертифікатом унікальності цифрового об’єкта, який підтверджує право на володіння цифровим активом.

Уторговані на аукціоні гроші підуть на благодійність. Їх отримає Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.
Коротке посилання на цю сторінку:

Перше у світі SMS-повідомлення продали на аукціоні за 107 тисяч євроНародний киргизький танець допомагає лікувати легеніБолгарія відзначила День слов’янської писемностіВертикальний забіг організували в найвищому хмарочосі Південної КореїСафарі на верблюдах — новий спосіб побачити дику природу КеніїШерон Стоун й Алісія Вікандер — гості червоної доріжки Каннського кінофестивалюЯпонський парад пройшов у Нью-ЙоркуФестиваль Елвіса Преслі повернувся до австралійського містечка ПарксФестиваль квітів і трав: Вірменія відроджує знання предківЯк жив багатий давньоримський купець, тепер можна побачити зсередини

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: