05.10.2022
Телеканал NTD

Дитинча карликового бегемота показали в зоопарку Франції

Дитинча карликового бегемота показали в зоопарку Франції

[Жюлі Буаттьо, доглядачка

Дата завантаження: 2022-07-05

video

[Жюлі Буаттьо, доглядачка]:
«Важливо не плутати карликових бегемотів зі звичайними великими бегемотами, яких багато. Карликові бегемоти, на відміну від звичайних, живуть на самоті — і в неволі, і в дикій природі».

Ця крихітка — нове дитинча карликового бегемота в біопарку, що на заході Франції. Їй немає й місяця. Маму звуть Лея, а доньку назвали Квіллою.

Карликові бегемоти — рідкісний вид, але він добре розмножуються в зоопарках.

Квілла — третє дитинча Леї. Зараз маля живе в приміщенні. Дбайлива мама не випускає її у відкритий вольєр.

[Жюлі Буаттьо, доглядачка]:
«Я відчиняю двері, але вона кілька тижнів немов каже дитинчаті: «Я піду і скоро повернуся, а ти чекай тут». Коли дитинчаті виповниться місяць, мама його випустить».

Карликові бегемоти живуть у Західній Африці, переважно в Ліберії. Також вони трапляються в Сьєрра-Леоне та Гвінеї. Ці тварини ведуть нічний спосіб життя. День проводять у воді, а коли стемніє, виходять шукати їжу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дитинча карликового бегемота показали в зоопарку ФранціїАвстралійці перетворюють морське сміття на твори мистецтваПередгір’я Швейцарських Альп потопають у нарцисах70 млн жовтців зацвіли в Південній КаліфорніїЗнаменитий парк «Кекенгоф» у Нідерландах знову квітуєУ зоопарку на Кубі несподівано для всіх народився білий носорігПеревернутий будинок звели в парку розваг у РумуніїКартинами з пелюсток прикрасили цілу вулицю італійського містечка

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: