05.09.2022
Телеканал NTD

Чи захищають нинішні вакцини від нового штаму коронавірусу омікрон

Чи захищають нинішні вакцини від нового штаму коронавірусу омікрон

Уряди в усьому світі прагнуть захиститися від нового варіанта коронавірусу, який назвали «омікрон». Його вже виявили..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Уряди в усьому світі прагнуть захиститися від нового варіанта коронавірусу, який назвали «омікрон». Його вже виявили в багатьох країнах. Подекуди вводять жорсткі обмеження.

Так, Ізраїль та Японія знову закрили в’їзд для іноземців. Польща заборонить польоти до семи африканських країн, продовжить карантин для деяких мандрівників та ще більше обмежить кількість людей у ресторанах та інших громадських місцях.

У Латинській Америці теж вводять обмеження. Бразилія закриє свої кордони для подорожніх із шести південноафриканських країн. Подібні правила будуть і в Чилі.

А ось президент Мексики заявив у понеділок, що причин для занепокоєння немає. І справді, наразі у світі не виявили жодної смерті від нового варіанта коронавірусу.

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила, що омікрон, імовірно, пошириться у всьому світі, що призведе до нових спалахів інфікування. На думку ВООЗ, у деяких місцях це може призвести до серйозних наслідків.

Уперше омікрон виявили на півдні африканського континенту. Експерти з ПАР зазначають, що нинішні вакцини мають бути, як і раніше, дієвими.

[Салім Абдул, експерт із вірусних захворювань]:
«Чи ефективні нинішні способи лікування? Так, ми впевнені, що стандартні процедури нашого протоколу мають бути дієвими. Очікуємо, що вакцини захищатимуть від госпіталізацій та важких форм перебігу хвороби».

Виробники вакцин заявили, що вже працюють над створенням препаратів проти омікрону.
Коротке посилання на цю сторінку:

Чи захищають нинішні вакцини від нового штаму коронавірусу омікронПити менше чаю закликали пакистанцівМангрові ліси Ріо-де-Жанейро відроджуються, попри сміттяНайбільший залізничний термінал за 72 роки з’явиться в Нью-ЙоркуЄС планує відмовитися від двох третин російського газу до кінця рокуЛікарі на верблюдах: як кенійська клініка допомагає віддаленим селамФотопастки допоможуть рятувати біорізноманіття В’єтнамуПотік кубинських мігрантів до США різко збільшивсяВід Мумбая до Лос-Анджелеса: люди вчаться жити по сусідству з великими кішкамиІзраїльським туристам сподобався відпочинок на Синайському півострові

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: