20.12.2022
Телеканал NTD

Чи захищають нинішні вакцини від нового штаму коронавірусу омікрон

Чи захищають нинішні вакцини від нового штаму коронавірусу омікрон

Уряди в усьому світі прагнуть захиститися від нового варіанта коронавірусу, який назвали «омікрон». Його вже виявили..

Дата завантаження: 2022-01-19

video

Уряди в усьому світі прагнуть захиститися від нового варіанта коронавірусу, який назвали «омікрон». Його вже виявили в багатьох країнах. Подекуди вводять жорсткі обмеження.

Так, Ізраїль та Японія знову закрили в’їзд для іноземців. Польща заборонить польоти до семи африканських країн, продовжить карантин для деяких мандрівників та ще більше обмежить кількість людей у ресторанах та інших громадських місцях.

У Латинській Америці теж вводять обмеження. Бразилія закриє свої кордони для подорожніх із шести південноафриканських країн. Подібні правила будуть і в Чилі.

А ось президент Мексики заявив у понеділок, що причин для занепокоєння немає. І справді, наразі у світі не виявили жодної смерті від нового варіанта коронавірусу.

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила, що омікрон, імовірно, пошириться у всьому світі, що призведе до нових спалахів інфікування. На думку ВООЗ, у деяких місцях це може призвести до серйозних наслідків.

Уперше омікрон виявили на півдні африканського континенту. Експерти з ПАР зазначають, що нинішні вакцини мають бути, як і раніше, дієвими.

[Салім Абдул, експерт із вірусних захворювань]:
«Чи ефективні нинішні способи лікування? Так, ми впевнені, що стандартні процедури нашого протоколу мають бути дієвими. Очікуємо, що вакцини захищатимуть від госпіталізацій та важких форм перебігу хвороби».

Виробники вакцин заявили, що вже працюють над створенням препаратів проти омікрону.
Коротке посилання на цю сторінку:

Чи захищають нинішні вакцини від нового штаму коронавірусу омікронУ Катарі збудували модульний стадіонНовий штам Omicron уже виявляють у ЄвропіОмікрон порушив плани американцівЗахистити «шкіряний» мед хоче АвстраліяУ Мексиці шукають застосування водоростям, які захопили Карибське мореВенесуела відкриває кордон із КолумбієюІзраїль дозволив в’їзд вакцинованим туристамЯк повернути форму після місяців локдаунуМігрант продає кебаби, щоби заробити на місце в човні