08.01.2021
Телеканал NTD

США на 30 днів зачинили двері для туристів з Європи через коронавірус

США на 30 днів зачинили двері для туристів з Європи через коронавірус

Тоді як Всесвітня організація охорони здоров'я нарешті оголосила ситуацію з китайським коронавірусом у світі пандемією, президент..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Тоді як Всесвітня організація охорони здоров’я нарешті оголосила ситуацію з китайським коронавірусом у світі пандемією, президент США Дональд Трамп вжив рішучих заходів, щоб захистити американців від COVID-19. Він повідомив, що його країна на 30 днів зачиняє двері для всіх мандрівників з Європи, за винятком Великої Британії.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Почавши діяти раніше, ми побачили значно менше випадків захворювання в США, якщо порівняти з Європою. Європейський Союз не зміг вжити таких превентивних заходів і обмежити поїздки з Китаю та інших осередків. У результаті багато нових спалахів у США виникло через мандрівників з Європи».

Дональд Трамп також закликав усіх, хто погано почувається, залишатися вдома й не піддавати ризику інших. Він пообіцяв надати надзвичайну фінансову допомогу всім, хто не зможе виходити на роботу через коронавірус.

Водночас Італія, де спостерігається найсерйозніша епідемія COVID-19 у ЄС, і далі посилює карантин. Влада вже обмежила пересування громадян і закрила багато установ. А тепер прем’єр-міністр оголосив, що закриваються всі магазини, крім супермаркетів й аптек. Компанії також повинні закрити всі свої філії, які не відіграють провідної ролі у виробництві.

Салони краси, перукарні, бари та ресторани можуть працювати й далі тільки в тому разі, якщо гарантують, що відстань між клієнтами буде не меншою ніж метр.

Починають запроваджувати карантин і в інших європейських країнах. Так Данія оголосила про закриття всіх шкіл й університетів, а також держустанов, які не виконують критично важливих функцій. У середу в країні було зареєстровано 514 випадків захворювання — удесятеро більше, ніж у понеділок. Це найстрімкіше зростання кількості інфікованих серед країн Європи.

Також стало відомо, що коронавірусом заразився голлівудський актор Том Генкс і його дружина Ріта Вілсон. Подружжя в Австралії знімає фільм. Обом по 63 роки. Генкс написав, що в нього з дружиною невелика температура, біль у м’язах і загальна слабкість. Він також сказав, що буде дотримуватися всіх інструкцій органів охорони здоров’я Австралії.
Коротке посилання на цю сторінку:

США на 30 днів зачинили двері для туристів з Європи через коронавірусНова хвиля коронавірусу в Індії: по два пацієнти на ліжкоХолоди в Техасі: 2,7 млн ​​осіб залишилися без електроенергіїЧетверті вибори за два роки: Нетаньягу закликає сформувати стабільний урядУ М’янмі сталися найбільш кровопролитні сутички з часу переворотуМАГАТЕ підтвердило, що Іран почав виробляти металевий уран38 осіб загинуло в середу під час протестів у М’янміЕкспрезидента Франції Ніколя Саркозі визнали винним у корупціїСенат США проголосував за процес імпічменту експрезидента ТрампаПоезд сошёл с рельсов в Египте: более десяти погибших