03.12.2021
Телеканал NTD

Вишукані весільні наряди показали на Тижні моди в Мумбаї

Вишукані весільні наряди показали на Тижні моди в Мумбаї

Боллівудська акторка Ракул Пріп Сінгх стала зіркою показу весільного вбрання. Колекцію під назвою «Джульєтта» показали на..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Боллівудська акторка Ракул Пріп Сінгх стала зіркою показу весільного вбрання. Колекцію під назвою «Джульєтта» показали на Тижні моди в Мумбаї.

Авторка нарядів — модельєр Сонакши Раадж. Ракул стала для неї своєрідною музою. Модельєр побачила в ній образ сучасної нареченої в традиційному індійському одязі ленга-чолі. Ленга — це довга спідниця, яку доповнює чолі — коротка блуза.

[Ракул Пріп Сінгх, акторка]:
«Мені сподобалася ця колекція. Від нарядів віє жіночністю, молодістю, елегантністю та вишуканістю. Завдяки їй почуваєшся у своїй стихії».

На показі також продемонстрували колекцію сарі. Таке вбрання одягають наречені на півдні Індії. А боллівудський актор Арбааз Кхан продемонстрував чорну курту й білі легкі штани. Такий традиційний одяг популярний не лише в Індії, але й у Пакистані, Непалі та інших країнах.

Цю колекцію створила модельєр Шайна Нана Чудасама. Вона збирає гроші на благодійність.
Коротке посилання на цю сторінку:

Вишукані весільні наряди показали на Тижні моди в МумбаїДитинча зебри Греві дебютує в зоопарку на півночі МексикиСкульптуру Мікеланджело показали після дворічної реставраціїЯк у Гамбії проводять обряд ініціації юнаківДитинча мармозетки стало сюрпризом для зоопарку в Північній МакедоніїВеликий синій кит зі сміття: у Києві з’явився новий артоб’єктНайбільше у світі колесо огляду запрацювало в ДубаїЕквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекордКнига Гіннеса показала, які рекорди увійдуть до її видання 2022 рокуДух Різдва: виставка святкового декору відкрилася в Лондоні