24.06.2021
Телеканал NTD

Відкопали екскаватором: як в Індії рятували слоненя

Відкопали екскаватором: як в Індії рятували слоненя

Це слоненя багато натерпілося — воно впало до колодязя в одному із сіл індійського штату Одіша...

Дата завантаження: 2021-10-24

video

Це слоненя багато натерпілося — воно впало до колодязя в одному із сіл індійського штату Одіша. На допомогу прийшли лісничі.

[Ваноомітра Ачар’я, природозахисник]:
«Слон відбився від стада. А сільські жителі, побачивши його, запанікували й почали кричати. Слон побіг від них і впав до ями».

Витягнути слоненя не вийшло. Довелося відкопувати екскаватором. Коли яма стала ширшою, малюк вибрався сам. Лісничі кажуть, що потім він знайшов своє стадо.

В Індії слонів уважають священними тваринами. Однак ненавчені погоничі часто ставляться до них жорстоко. Крім того, слонам загрожує браконьєрство. Гинуть вони й на залізниці.

У дикій природі залишилося приблизно 25 тисяч індійських слонів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Відкопали екскаватором: як в Індії рятували слоненяВ Австралії діти допомагають домашнім тваринам, які залишилися без господарівЗарядка для пінгвінів: як розважають тварин у тайському зоопаркуМузей морозива в Сінгапурі: як підсолодити вихід із локдаунуІспанець перетворює пластикові відходи на модні меблі81-річний альпініст хоче підкорити майже 300 вершинНа злеті кар’єри: нігерійському майстрові ніколи йти на пенсіюПанди-близнюки народилися у французькому зоопаркуНе піддається старості: 81-річний японець став скейтбордистом