28.08.2021
Телеканал NTD

Залишки стародавньої церкви під руїнами іншого храму знайшли у Великій Британії

Залишки стародавньої церкви під руїнами іншого храму знайшли у Великій Британії

Залишки стародавньої церкви виявили британські археологи під руїнами іншого старовинного храму в Сток-Мандевіллі. Тут планують прокласти..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Залишки стародавньої церкви виявили британські археологи під руїнами іншого старовинного храму в Сток-Мандевіллі. Тут планують прокласти швидкісну залізницю. Перед цим дослідники мають витягти із землі всі цінні речі, а також вивчити це місце.

У XII столітті нормани побудували тут церкву Пресвятої Діви Марії. Наприкінці XIX століття в селі звели новий храм, а цим користуватися перестали. 60 років тому будову знесли.

[Том Суоннік, археолог]:
«Саме місце розташування церкви було трохи дивним. Її побудували на дні долини. За часів норманів церква була центром середньовічного села».

Під зруйнованою норманською церквою археологи знайшли залишки стін завширшки метр. Вони утворюють квадрат приблизно чотири на чотири метри. Учені вважають, що це була церковна вежа, яку звели англосакси понад 900 років тому.

[Вікторія Робертс, археолог]:
«Ми дуже сподівалися знайти тут щось більш раннє, що допоможе зазирнути в історію цієї місцевості. І ця знахідка стала неймовірно захопливою. Усі радіють і в передчутті нових відкриттів».

Археологи також знайшли багато чого іншого, зокрема монету часів Етельреда II, що керував Англією на межі X і XI століть.
Коротке посилання на цю сторінку:

Залишки стародавньої церкви під руїнами іншого храму знайшли у Великій БританіїЗ висоти пташиного польоту: Сноудонія дістала статус ЮНЕСКОЯк в Індії та Кенії відзначають Всесвітній день слонівТрадиційні сокири як і раніше роблять на ЗакарпаттіТренажери допомагають австралійцям позбуватися депресіїВ Індії знову пустили «іграшкові» поїзди вузькоколійною залізницеюНа Дунаї відбувся заплив на незвичайних човнахОстанній Бонд Крейга: агенту 007 не час помирати125 картин на підлозі: індійські художники готуються до свята ДіваліЯк жили кочівники в Ладакху, показали на фестивалі в Індії