20.09.2022
Телеканал NTD

Залишки стародавньої церкви під руїнами іншого храму знайшли у Великій Британії

Залишки стародавньої церкви під руїнами іншого храму знайшли у Великій Британії

Залишки стародавньої церкви виявили британські археологи під руїнами іншого старовинного храму в Сток-Мандевіллі. Тут планують прокласти..

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Залишки стародавньої церкви виявили британські археологи під руїнами іншого старовинного храму в Сток-Мандевіллі. Тут планують прокласти швидкісну залізницю. Перед цим дослідники мають витягти із землі всі цінні речі, а також вивчити це місце.

У XII столітті нормани побудували тут церкву Пресвятої Діви Марії. Наприкінці XIX століття в селі звели новий храм, а цим користуватися перестали. 60 років тому будову знесли.

[Том Суоннік, археолог]:
«Саме місце розташування церкви було трохи дивним. Її побудували на дні долини. За часів норманів церква була центром середньовічного села».

Під зруйнованою норманською церквою археологи знайшли залишки стін завширшки метр. Вони утворюють квадрат приблизно чотири на чотири метри. Учені вважають, що це була церковна вежа, яку звели англосакси понад 900 років тому.

[Вікторія Робертс, археолог]:
«Ми дуже сподівалися знайти тут щось більш раннє, що допоможе зазирнути в історію цієї місцевості. І ця знахідка стала неймовірно захопливою. Усі радіють і в передчутті нових відкриттів».

Археологи також знайшли багато чого іншого, зокрема монету часів Етельреда II, що керував Англією на межі X і XI століть.
Коротке посилання на цю сторінку:

Залишки стародавньої церкви під руїнами іншого храму знайшли у Великій БританіїСловенія прибирає паркан, який стримував мігрантівПонад 60 кімоно показали на виставці в Нью-ЙоркуНайбільший у світі швейцарський прапор повісили на горі в АльпахПортрети й діадеми британських королев можна оглянути в ЛондоніСтародавні артефакти, які врятувала поліція, виставили в музеї в РиміНародний киргизький танець допомагає лікувати легеніРідкісну книжку про Гаррі Поттера виставлять на аукціон

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: