28.08.2021
Телеканал NTD

Слеклайнер прогулявся над Парижем на висоті 70 метрів

Слеклайнер прогулявся над Парижем на висоті 70 метрів

Французький слеклайнер Натан Полін прогулявся над Парижем на висоті 70 метрів. Його шлях почався від Ейфелевої..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Французький слеклайнер Натан Полін прогулявся над Парижем на висоті 70 метрів. Його шлях почався від Ейфелевої вежі. Кінцева мета — дах театру Шайо. Між ними — 600 метрів.

Слеклайнер виконує свій трюк зі страховкою. Водночас під час прогулянки він зупиняється, сідає, лежить і навіть висить на стропі. Весь шлях тривав пів години.

Натан каже, що перед ним розкинувся чудовий краєвид Парижа, але милуватися не було часу.

[Натан Полін, слеклайнер]:
«Це було чудово й нелегко. Пройти 600 метрів, залишаючись зосередженим, виявилося важче, ніж я уявляв. Та це було прекрасно».

27-річний француз захопився слеклайном десять років тому. Раніше боявся висоти — паморочилося в голові, але він подолав цей страх.

На рахунку слеклайнера вже кілька світових рекордів. Його найдовша прогулянка була протяжністю більш як 1600 метрів на 300-метровій висоті. Він здійснив її в горах на півдні Франції.
Коротке посилання на цю сторінку:

Слеклайнер прогулявся над Парижем на висоті 70 метрівНа Дунаї відбувся заплив на незвичайних човнах«Carolina Herrera» показала колекцію для гламурних і казкових жінокОтари овець заполонили центр МадридаПісля реставрації в італійському палаці Пілотта відкрилися нові приміщенняНа батьківщині скрипки в Кремоні навчатимуть талановитих музикантів з усього світуЯк жили вікінги, показали на фестивалі в АнгліїСкіпетр китайського імператора планують продати за рекордні $ 13 млнКопія піраміди «Темпло Майор» постала в центрі МехікоГігантський візерунок: у Киргизії виготовляють унікальні килими