23.12.2021
Телеканал NTD

Південна Корея і КНДР повернули гарячу лінію зв’язку

Південна Корея і КНДР повернули гарячу лінію зв'язку

Влади Південної і Північної Корей відновили гарячу лінію зв'язку. Вона дає змогу підтримувати прямі контакти на..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Влади Південної і Північної Корей відновили гарячу лінію зв’язку. Вона дає змогу підтримувати прямі контакти на вищому рівні.

Торік КНДР односторонньо перервала роботу лінії. Це стало відповіддю на акцію переправлення листівок через кордон із території Південної Кореї.

[співробітник міністерства уніфікації Південної Кореї]:
«Сьогодні були відновлені лінії зв’язку між двома Кореями, і сподіваюся, що світ почує ще більше добрих новин».

З квітня цього року лідери двох Корей неодноразово обмінювалися листами. У них вони обговорювали можливість відновлення міжкорейських відносин. І першим кроком до цього стала лінія зв’язку.

[Пак Су Хьон, співробітник адміністрації президента Південної Кореї]:
«Два лідери також домовилися якнайшвидше відновити взаємну довіру між двома Кореями й знову сприяти прогресу у відносинах».

Офіційне інформаційне агентство КНДР також підтвердило, що всі міжкорейські канали зв’язку відновили роботу з 10-ї години ранку вівторка.
Коротке посилання на цю сторінку:

Південна Корея і КНДР повернули гарячу лінію зв’язкуЯкий спадок залишає Меркель після 16 років на посаді канцлераУбито президента Гаїті, кількох нападників застрелилиТроє загиблих, десятки постраждалих: у Чехії зіткнулися два потягиПожежа в лікарні Іраку: щонайменше 50 загиблихЛікарні на Гаїті переповнені постраждалими від землетрусуЗемлетрус у Перу: підземні поштовхи в прямому ефіріСША депортували до Мексики 260 мігрантівПісля смертоносних вибухів в аеропорту Кабула евакуація триває«Велика двадцятка» допоможе бідним країнам виробляти вакцини