21.02.2021
Телеканал NTD

Четверо загиблих: пожежі в Туреччині підбираються до готелів і житлових будинків

Четверо загиблих: пожежі в Туреччині підбираються до готелів і житлових будинків

На півдні Туреччини й далі вирують десятки лісових пожеж. Влада підозрює, що вони почалися внаслідок підпалів...

Дата завантаження: 2021-09-20

video

На півдні Туреччини й далі вирують десятки лісових пожеж. Влада підозрює, що вони почалися внаслідок підпалів.

Повідомляють про чотирьох загиблих у лісистій місцевості. Близько 140 осіб звернулося по медичну допомогу.

У туристичній провінції Анталія евакуювали 18 сіл і районів. Ще 16 — у провінціях Адана й Мерсін. Вогонь поширюється швидко. Сприяє спека та сильний вітер.

Це південне місто Бодрум, яке відоме своїми курортами. Тут тривають рятувальні операції, тоді як вогонь підбирається до готелів і житлових будинків.

Загалом цього тижня в 17-х провінціях на узбережжі Егейського і Середземного морів Туреччини виникло понад 60 лісових пожеж. Президент країни назвав це атаками й пообіцяв покарати винних.

36 лісових пожеж локалізовано, лишилося ще 17.

[Бекір Пакдемірлі, міністр лісового та сільського господарства Туреччини]:
«На жаль, сьогодні палає багато пожеж, які, як припускають, почалися в різний час, але горіти будуть ще довго. Ми намагаємося взяти їх під контроль. Але на це може піти час».

В адміністрації президента Тайїпа Ердогана вже повідомили, що почали розслідування, щоб з’ясувати причину займань.
Коротке посилання на цю сторінку:

Четверо загиблих: пожежі в Туреччині підбираються до готелів і житлових будинківЗавершилася найнезвичайніша Олімпіада в історіїІсторичний візит: голова МЗС Ізраїлю вперше офіційно відвідує ОАЕІспанія намагається стримати найбільші в цьому році пожежіДев’ятьох активістів Гонконгу засудили до місяців в’язниціПрезидент Тунісу звільнив прем’єра, зупинив роботу парламенту й пішов протестувати«Ми втомилися»: алжирці гасять пожежі голими руками«У мене був нервовий зрив»: бельгійці оплакують жертв повені57 мігрантів потонули біля берегів Лівії на шляху до Європи«Талібан» захопив ще дві провінційні столиці Афганістану