23.11.2021
Телеканал NTD

Народився під час вибуху в Бейруті: хлопчик Джордж святкує перший день народження

Народився під час вибуху в Бейруті: хлопчик Джордж святкує перший день народження

Ось такими були перші хвилини життя ліванського хлопчика Джорджа. Це кадри з пологового будинку в мить..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Ось такими були перші хвилини життя ліванського хлопчика Джорджа. Це кадри з пологового будинку в мить торішнього вибуху в порту Бейрута. Відео зняв тато хлопця. Вікно в палаті вибило прямо на його дружину. Приймати пологи довелося в коридорі серед скла й уламків.

4 серпня весь Ліван ушановуватиме пам’ять більш як 200-т загиблих унаслідок вибуху. А ця сім’я також відзначатиме перший рік життя сина.

[Едмонд Хнайссер, батько Джорджа]:
«Після вибуху Джордж став для багатьох символом життя і джерелом сили. Ми зустрічали постраждалих від вибуху людей, які, почувши історію Джорджа, були щасливими. Він подарував ліванцям багато надії».

Це був один із найсильніших неядерних вибухів в історії. Тисячі людей постраждали. Багато кварталів міста стали руїнами.

[Емманюель Лтеїф Хнайссер, мати Джорджа]:
«Було трохи складно. Деякий час я була приголомшеною, не могла прийняти те, що зі мною сталося. Та треба було стати на ноги, у мене була дитина, я не могла проявляти слабкості».

[Едмонд Хнайссер, батько Джорджа]:
«Джордж дав нам сили».

[Емманюель Лтеїф Хнайссер, мати Джорджа]:
«Це правда. Саме він зарядив нас силою».

Батьки Джорджа кажуть, що мають змішані почуття.

[Едмонд Хнайссер, батько Джорджа]:
«Навколо померло багато людей, це велика втрата. Неможливо відчувати щастя в той час, коли інші сумують. Але ми не можемо позбавити Джорджа свята, треба трохи відволіктися. Лише святкуватимемо на кілька днів пізніше — на знак поваги до інших».

Свічки на святковому торті запалять на честь Джорджа 8 серпня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Народився під час вибуху в Бейруті: хлопчик Джордж святкує перший день народженняЗамість корови — коза: чому американські фермери оновлюють свої стадаТуреччина будує стіну на кордоні з ІраномАвстралійка зберігає сандалові дерева для майбутніх поколінь20 тонн мертвої риби прибило до іспанського узбережжяВолонтери рятують тварин, які через COVID залишилися саміЯк службові собаки «випускають пару» на австралійській ферміВ Австралії людям з інвалідністю допомагають стати бізнесменамиООН: 100 000 дітей можуть померти від голоду в ефіопському регіоні ТиграйКруїзні лайнери перестали заходити до лагуни Венеції