03.01.2021
Телеканал NTD

У Каліфорнії квітучі поля жовтцю приваблюють туристів

У Каліфорнії квітучі поля жовтцю приваблюють туристів

Буяння барв і весняний настрій. Знамениті квіткові поля, що біля каліфорнійського міста Карлсбад, приваблюють любителів природи...

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Буяння барв і весняний настрій. Знамениті квіткові поля, що біля каліфорнійського міста Карлсбад, приваблюють любителів природи. Таке видовище тут можна бачити щороку, але пандемія довго протримала людей удома.

[Фред Кларк, директор ферми ― власника квіткових полів]:
«Мені найбільше подобається спостерігати, як люди насолоджуються цим цвітінням. І торік мені найбільше не вистачало саме цього. Прогулянка квітковими полями дарує людям багато радості та щастя».

Жителі Каліфорнії раді, що карантинні обмеження ослабили, а також що в життя повертаються розваги.

[туристка]:
«Таке відчуття, що люди стали ближчими один до одного. Усі навколо такі щасливі й просто милуються квітами. Усе як раніше».

Ці поля можна відвідувати до 9 травня. Тут росте 70 мільйонів квітів жовтцю. Власники ферми виводять власні сорти, домагаючись, щоб квіти стали яскравішими й пишнішими.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Каліфорнії квітучі поля жовтцю приваблюють туристів5-тонна зірка увінчала нову вежу храму Святого Сімейства в БарселоніMet Gala: у чому красувалися зірки на червоній доріжціВеликий синій кит зі сміття: у Києві з’явився новий артоб’єктФарба з опалого листя: майстер відроджує забуте ремесло15 яєць Фаберже зібрали в одному місціПоля квітучого латаття прикрасили ІндіюІндійка зібрала 10 000 традиційних ляльок і виставляє їх раз на рікПлощу Мікеланджело у Флоренції оновлюють, а Давида — миютьСпорт та екологія — головні тренди на виставці дитячих товарів у Лондоні