21.02.2021
Телеканал NTD

Понад 300 тис. померлих: Бразилія перетворюється на світовій епіцентр пандемії

Понад 300 тис. померлих: Бразилія перетворюється на світовій епіцентр пандемії

Бразилія переступила сумний рубіж — 300 тисяч смертей від COVID-19. Тепер найбільшу латиноамериканську країну називають світовим..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Бразилія переступила сумний рубіж — 300 тисяч смертей від COVID-19. Тепер найбільшу латиноамериканську країну називають світовим епіцентром пандемії.

З усіх смертей від коронавірусу у світі кожна четверта припадає на Бразилію.

Є відразу кілька факторів, які посилюють кризу. Це затримки з вакцинацією, поширення нового більш заразного штаму вірусу, а також брак загальнонаціональних обмежень, пов’язаних із пандемією.

[Алешандрі Наїмі Барбоза, інфекціоніст]:
«Збільшення добової смертності останніми місяцями, на жаль, дає підстави для сумного прогнозу — 500 тисяч смертей до кінця року. Є ймовірність, що до кінця пандемії країна пережене США й стане місцем із найбільшою кількістю померлих».

Нещодавно президент країни Жаїр Болсонару пообіцяв своїм громадянам, що надасть більше вакцини. Він також каже, що уряд у межах нещодавно сформованого комітету буде активніше координуватися з владою на рівні штатів і обговорювати необхідні заходи.

[Жаїр Болсонару, президент Бразилії]:
«Із самого початку пандемії я казав, що перед нами дві найбільші труднощі: вірус і безробіття. Уряд не припиняв уживати важливих заходів, щоби побороти вірус. Він також не припиняв уживати заходів, щоб стримати хаос в економіці й запобігти безробіттю та голоду».

Водночас кількість нових випадків зараження в Бразилії, як і раніше, висока. Так, 24 березня вона становила понад 90 500 осіб. Це на кілька сотень менше за абсолютний рекорд у країні — 17 березня хворих виявили більш як 90 800.
Коротке посилання на цю сторінку:

Понад 300 тис. померлих: Бразилія перетворюється на світовій епіцентр пандеміїВхід до Венеції хочуть зробити платнимУ мексиканському зоопарку оселилися рідкісні ламантиниСуд Франції: вхід до ресторанів — тільки вакцинованимУ Єгипті облаштовують нову високотехнологічну столицюСправжній чай ройбуш тепер можуть робити лише в ПАРБразильська котокав’ярня пропонує забрати тварин із собоюНовий закон захистить британських дітей від згубного впливу ІнтернетуТисячі гаїтян зібралися під мостом між США й МексикоюДля порятунку балканських рисей створили заповідник у Північній Македонії