17.07.2021
Телеканал NTD

Конгресмени США вимагають застосувати санкції щодо порушників прав людини в Китаї

Конгресмени США вимагають застосувати санкції щодо порушників прав людини в Китаї

Конгресмени закликають запровадити санкції Вашингтон, США Двопартійна комісія Конгресу США оприлюднила свій щорічний звіт про дотримання..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Конгресмени закликають запровадити санкції
Вашингтон, США

Двопартійна комісія Конгресу США оприлюднила свій щорічний звіт про дотримання прав людини в Китаї. У документі зазначено, що ситуація у 2019 році погіршилася.

[Джим Макговерн, член Конгресу США]:
«Комісія виявила, що за останній рік ситуація у сфері прав людини погіршилася. Верховенство закону й далі деградує».

[Вікі Гартцлер, член Конгресу США]:
«Марно плекати надії: китайська комуністична партія скоює злочини проти людяності».

У 300-сторінковому звіті сказано, що за останні десятиліття китайський режим (цитата) «використовував дорогу й усеосяжну авторитарну систему, яка покликана залякувати китайських громадян, стежити за ними й навіть запроторювати їх до тюрем лише за те, що вони користуються своїми фундаментальними правами» (кінець цитати).

Торік Конгрес ухвалив Акт про права людини й демократію в Гонконзі. Він може відкрити дорогу для запровадження санкцій щодо китайських і гонконзьких чиновників, відповідальних за порушення прав людини в цьому автономному регіоні.

[Джим Макговерн, член Конгресу США]:
«Акт про права людини й демократію в Гонконзі став законом. Адміністрація президента має притягати до суду відповідальних за незаконні арешти та інші серйозні порушення».

[Кріс Сміт, член Конгресу США]:
«Ми закликаємо нашого президента повною мірою його застосувати. І я певен, що він це зробить».

У звіті також зазначено, що, як і в попередні роки, китайський режим і далі придушує духовні й релігійні течії, зокрема Фалуньгун — медитативну систему вдосконалення душі й тіла.

Згідно Minghui.org — офіційним сайтом Фалуньгун, торік приблизно 10 тисяч послідовників цієї практики було арештовано чи зазнали інших форм переслідування. Також за 2019 рік підтверджено загибель через тортури й жорстоке поводження 96 практикувальників.

[Марко Рубіо, член Конгресу США]:
«Практикувальники Фалуньгун і далі стикаються в ув’язненні з украй жахливими умовами, зокрема побиттям, насильницьким введенням медпрепаратів, позбавленням сну та іншими видами тортур».

[Кріс Сміт, член Конгресу США]:
«Ми постійно привертаємо до цього увагу. І ми впевнені, що ще багато чого потрібно зробити, щоб це зупинити».

Автори звіту також заявили, що необхідно докладати більше зусиль, щоб зупинити санкціоноване владою Китаю вбивство живих людей заради їхніх органів.

Звіт передадуть президенту Дональду Трампу та Конгресу США.
Коротке посилання на цю сторінку:

Конгресмени США вимагають застосувати санкції щодо порушників прав людини в КитаїСевілья відроджує традицію дарувати британській королеві апельсини на мармеладУ Японії через пандемію став популярнішим чоловічий макіяжВугри в Хорватії вимирають через атлантичних блакитних крабівУ Німеччині винесли перший вирок у справі про тортури у в’язницях СиріїШкільний учитель рік знімав на фотоапарат життя під час локдауну«Кухні-невидимки» — нова концепція в епоху пандеміїМасаж і класична музика: як у Малайзії вирощують японські диніБританська компанія придумала, як робити з масок шкільні стільціКонголезький біженець вирощує африканські овочі в Австралії