01.10.2021
Телеканал NTD

Щонайменше 11 осіб загинуло й коло 170 уважають зниклими безвісти унаслідок сходження льодовика в Гімалаях

Щонайменше 11 осіб загинуло й коло 170 уважають зниклими безвісти унаслідок сходження льодовика в Гімалаях

Трагедія в Гімалаях. В окрузі Чамолі індійського штату Уттаракханд зійшов льодовик. Це зруйнувало недобудовану греблю. Почалася..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Трагедія в Гімалаях. В окрузі Чамолі індійського штату Уттаракханд зійшов льодовик. Це зруйнувало недобудовану греблю. Почалася повінь. Долину накрили потоки води, каміння та пилу.

Щонайменше 11 людей загинуло, шестеро постраждало, і ще коло 170 вважають зниклими безвісти. Здебільшого це робітники, які будували греблю. Селян, які жили нижче за течією річки Рішагана, що розлилася, устигли евакуювати.

У регіоні працюють рятувальники. Залучили й армійців.

[Вівек Пандей, службовець індо-тибетської прикордонної поліції]:
«Ми знову почали пошуки в другому тунелі. Маємо інформацію, що там перебуває близько 30 постраждалих. Щоб їх урятувати, залучили близько 300 службовців індо-тибетської прикордонної поліції».

Льодовик зійшов із гори Нандадеві. В індійських Гімалаях вона друга за висотою. Чому сталося сходження, невідомо. За однією з версій, його спричинило потепління.

Округ Чамолі розташований приблизно за 500 кілометрів від столиці Нью-Делі. Раптові повені і зсуви тут бувають часто.
Коротке посилання на цю сторінку:

Щонайменше 11 осіб загинуло й коло 170 уважають зниклими безвісти унаслідок сходження льодовика в ГімалаяхПрогнози не виправдалися: як завершилися регіональні вибори у ФранціїЕра Нетаньягу закінчилася: в Ізраїлі обрали нового прем’єра«Це полювання на відьом»: колишнього адвоката Трампа позбавили ліцензіїБракує ліжок: на Гаїті новий спалах коронавірусуПрезидент Тунісу звільнив прем’єра, зупинив роботу парламенту й пішов протестуватиУсупереч резолюціям РБ ООН: турки-кіпріоти відкриють заборонений район ВарошаЗагибель протестувальників у Колумбії: ЄС закликає сторони до стриманостіУ Кабулі вибухнули бензовози — загинуло щонайменше 9 осібПівденна Корея і КНДР повернули гарячу лінію зв’язку