18.08.2021
Телеканал NTD

Щонайменше 11 осіб загинуло й коло 170 уважають зниклими безвісти унаслідок сходження льодовика в Гімалаях

Щонайменше 11 осіб загинуло й коло 170 уважають зниклими безвісти унаслідок сходження льодовика в Гімалаях

Трагедія в Гімалаях. В окрузі Чамолі індійського штату Уттаракханд зійшов льодовик. Це зруйнувало недобудовану греблю. Почалася..

Дата завантаження: 2021-04-18

video

Трагедія в Гімалаях. В окрузі Чамолі індійського штату Уттаракханд зійшов льодовик. Це зруйнувало недобудовану греблю. Почалася повінь. Долину накрили потоки води, каміння та пилу.

Щонайменше 11 людей загинуло, шестеро постраждало, і ще коло 170 вважають зниклими безвісти. Здебільшого це робітники, які будували греблю. Селян, які жили нижче за течією річки Рішагана, що розлилася, устигли евакуювати.

У регіоні працюють рятувальники. Залучили й армійців.

[Вівек Пандей, службовець індо-тибетської прикордонної поліції]:
«Ми знову почали пошуки в другому тунелі. Маємо інформацію, що там перебуває близько 30 постраждалих. Щоб їх урятувати, залучили близько 300 службовців індо-тибетської прикордонної поліції».

Льодовик зійшов із гори Нандадеві. В індійських Гімалаях вона друга за висотою. Чому сталося сходження, невідомо. За однією з версій, його спричинило потепління.

Округ Чамолі розташований приблизно за 500 кілометрів від столиці Нью-Делі. Раптові повені і зсуви тут бувають часто.
Коротке посилання на цю сторінку:

Щонайменше 11 осіб загинуло й коло 170 уважають зниклими безвісти унаслідок сходження льодовика в Гімалаях10 осіб загинуло внаслідок стрілянини в супермаркеті в КолорадоУ Франції повені затоплюють житлові будинкиПівдень Європи закликає до більшої солідарності щодо проблеми нелегальної міграціїПрокинувся вулкан: міста на карибському острові Сент-Вінсент укрило товстим шаром попелуДо Африки прийшов циклон «Елоїза» — є загибліПовені в Перу: більш як 15 000 евакуйованихВ Італії ще місяць діятиме обмеження на пересування між регіонамиНайбільш смертоносний день: щонайменше 39 людей загинуло під час протестів у М’янміНа північному сході Мексики палає масштабна лісова пожежа