09.03.2021
Телеканал NTD

До Африки прийшов циклон «Елоїза» — є загиблі

До Африки прийшов циклон «Елоїза» — є загиблі

В Африці зростає кількість загиблих від тропічного циклону «Елоїза». Він ударив у вихідні по Мозамбіку, після..

Дата завантаження: 2021-03-09

video

В Африці зростає кількість загиблих від тропічного циклону «Елоїза». Він ударив у вихідні по Мозамбіку, після чого, рухаючись углиб континенту, ослаб. У регіоні почалися повені.

У Мозамбіку втратило життя шість осіб. Пошкоджено понад 5 тисяч будинків. Тисячі людей були змушені тікати. У сусідньому королівстві Есватіні, раніше відомому як Свазіленд, двоє загиблих. Також троє в Зімбабве й один на Мадагаскарі.

У ПАР пошкоджено інфраструктуру. Це провінція Лімпопо. Тут обвалився міст.

[жителька провінції ПАР Лімпопо]:
«Ми переходили річку по цьому мосту — ходили до іншого села в магазин».

[житель провінції ПАР Лімпопо]:
«Мені дуже-дуже сумно. І я дуже злий, бо ми більше нічого не можемо вдіяти».

У регіоні йдуть рясні дощі. Метеорологи попереджають, що це може спричинити нові великі повені. «Елоїза» також принесе зливи на південний захід Ботсвани.

Нагадаємо, у Мозамбіку й Зімбабве люди досі не оговталися від циклону «Ідай», який налетів на регіон у 2019 році. Тоді загинуло понад 1200 осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

До Африки прийшов циклон «Елоїза» — є загибліПовені в Індонезії: десятки тисяч людей мусили покинути свій дімНизка землетрусів у Новій Зеландії: 25 афтершоків і загроза цунаміВ Іспанії зафіксували рекордно низьку температуру повітряПонад 100 осіб постраждало від землетрусу в ЯпоніїУ Франції повені затоплюють житлові будинкиВенецію затопило через помилку синоптиківУ Хорватії стався землетрус силою 5,2 балаЩонайменше 11 осіб загинуло й коло 170 уважають зниклими безвісти унаслідок сходження льодовика в ГімалаяхВ Італії ще місяць діятиме обмеження на пересування між регіонами