28.02.2021
Телеканал NTD

Діти бедуїнів на Західному березі не можуть відвідувати онлайн-заняття

Діти бедуїнів на Західному березі не можуть відвідувати онлайн-заняття

13-річна Ваїд Бішарат росте в сім'ї бедуїнів на Західному березі річки Йордан. І як мільйони дітей..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

13-річна Ваїд Бішарат росте в сім’ї бедуїнів на Західному березі річки Йордан. І як мільйони дітей у всьому світі, сьогодні вона через карантин має відвідувати уроки онлайн.

Але дівчині це робити дуже важко, бо зарядити телефон складно, під’єднатися до інтернету через телефон — теж. А ще треба допомагати батькам по господарству.

[Ваїд Бішарат, бедуїнка]:
«Я не змогла приєднатися до уроку через інтернет, бо пасла овець. Я прийшла вже тоді, коли заняття закінчилося. Також складно, бо телефонів не вистачає, інтернету немає. Сестри теж повинні вчитися. Але відвідувати онлайн-уроки можна лише по-одному».

Бедуїни в Йорданській долині й до пандемії потерпали від перебоїв з електроенергією і відсутності інтернет-з’єднання. Тепер же проблема загострилася, бо діти не можуть ходити до школи.

Батько Ваїд каже, що не має змоги купити телефони усім своїм шістьом дітям. До того ж коли він іде випасати стадо, то забирає телефон із собою.

Навіть якщо кожен матиме телефон, навряд чи вийде тримати їх зарядженими.

За даними ООН, понад 40 % бедуїнських сімей на Західному березі не мають доступу до електроенергії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Діти бедуїнів на Західному березі не можуть відвідувати онлайн-заняттяУ Києві стартувала всеукраїнська акція «Нагодуй птахів узимку»Режим надзвичайного стану в Баварії: кожні 20 хвилин хтось помирає від COVID-19У Німеччині винесли перший вирок у справі про тортури у в’язницях СиріїГреція звинуватила Туреччину в організації перевезення нелегалів із СомаліУ Сіднейській бухті плавання на каяках поєднують зі збиранням сміттяУ Києві відкрили навчальний центр безпеки життєдіяльностіНа півдні Перу врятували з неволі очкового ведмедика — сиротуПівденнокорейський студент виготовляє табуретки з масокПаризький ресторан зберіг зірку Мішлен, попри карантин