28.09.2021
Телеканал NTD

В Індії ветеринари рятують птахів, які постраждали від повітряних зміїв

В Індії ветеринари рятують птахів, які постраждали від повітряних зміїв

Індійські ветеринари й волонтери рятують і лікують птахів у штаті Гуджарат. Багато пернатих постраждало чи загинуло..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Індійські ветеринари й волонтери рятують і лікують птахів у штаті Гуджарат. Багато пернатих постраждало чи загинуло під час свята Макара-санкранті, яке пройшло минулого тижня. Під час нього традиційно запускають повітряних зміїв, але для птахів це може обернутися бідою.

Причина в тому, що деякі індійці влаштовують дуелі, намагаючись збити повітряних зміїв один одного. Попередньо вони покривають мотузку липкою пастою з подрібненим склом чи металом. Після таких боїв шматки мотузки залишаються на дротах і гілках, перетворюючись на небезпечні пастки для птахів.

[Нідгі Даве, співробітниця управління лісового господарства]:
«Щойно нам повідомляють про пораненого птаха, хай як далеко він є, волонтери дістаються туди й рятують птицю. Вони приносять її до нашого центру чи до ветеринарної поліклініки, або відносять до лікарні».

У кожному з цих трьох місць працюють лікарі, які відразу надають допомогу крилатим пацієнтам. Цього року ветеринари й волонтери врятували майже 250 пернатих, серед яких, зокрема, голуби, гуси та орли.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Індії ветеринари рятують птахів, які постраждали від повітряних зміївГості Олімпіади в Токіо проведуть карантин у крихітних номерах готелюУ Греції взимку настало літо: люди кинулися на пляжіУ Японії зростає попит на вживані товари класу люксЯкий швидкоплинний час: колекція старовинних храмових годинниківВетеринарна клініка на колесах виїхала на дороги АвстраліїПоширення коронавірусу SARS-CoV-2 світом: огляд 2020 рокуВиставка в Києві розповідає про антарктичні дослідження українських науковцівУ Німеччині винесли перший вирок у справі про тортури у в’язницях СиріїУ Гватемалі сталися сутички між силами безпеки та мігрантами з каравану