05.11.2021
Телеканал NTD

Пандемія посилюється: понад 90 мільйонів хворих і новий штам

Пандемія посилюється: понад 90 мільйонів хворих і новий штам

Загальна кількість виявлених випадків захворювання на COVID-19 у світі перевищила 90 мільйонів осіб. Країни світу намагаються..

Дата завантаження: 2021-03-05

video

Загальна кількість виявлених випадків захворювання на COVID-19 у світі перевищила 90 мільйонів осіб. Країни світу намагаються почати масову вакцинацію та вводять повторний карантин.

Водночас світом дуже швидко поширюється новий штам коронавірусу. Спочатку його виявили у Великій Британії. Попри те, що багато країн поспішили закрити свої кордони з Туманним Альбіоном, новий варіант вірусу вже виявили в 30 державах, зокрема в Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, Китаї, Японії, Індії, Австралії, США та Канаді.

Цей штам значно заразніший. Так, третину з 90 мільйонів випадків зараження виявили за останні 48 днів. Також є свідчення, що він небезпечний не тільки для літніх, а й для молоді, підлітків і дітей.

У Європі вже виявили понад 25 мільйонів хворих. Це найбільш постраждалий від епідемії регіон світу. За ним іде Північна Америка, де зареєстрували понад 22 мільйони 400 тисяч хворих, а потім — Південна Америка, де інфіковано понад 16 мільйонів осіб.

Загалом у світі від COVID-19 померло понад мільйон 950 тисяч осіб. Більш як третина припадає на Європу.

Там найбільше постраждала Велика Британія: понад 80 тисяч смертей і більш як три мільйони випадків зараження. До середини лютого Лондон хоче вакцинувати вразливі групи населення, а до осені зробити щеплення всім дорослим жителям країни.

У Німеччині канцлер Ангела Меркель і голови федеральних земель домовилися обмежити подорожі в найбільш постраждалих районах. У Франції влада посилила комендантську годину в Марселі, бо там виявили новий штам.

США оголосили про сумний рекорд смертності. За добу від вірусу померло понад 4100 осіб. Загалом у країні виявили більш як 23 мільйони випадків. Водночас за останній тиждень реєстрували в середньому по 245 тисяч хворих на добу.

В Індії кількість смертей перевищила 150 тисяч. За цим показником країна на третьому місці після Бразилії і США. Делі вже закупило дві вакцини. Щеплювати населення починають із 16 січня. У пріоритеті будуть 30 мільйонів медиків та всі, хто на передовій протистояння вірусу.

У Китаї про різке збільшення кількості випадків зараження оголосила провінція Хебей, Ляонін, Хейлунцзян, Хенань і Нінся, а також Внутрішня Монголія і Пекін. Кілька регіонів переходять на режим воєнного часу. Вводять обмеження на те, коли жителі можуть виходити з дому; закрито майже всі об’єкти громадського користування, такі як школи, магазини, стадіони та парки.

Україна посідає 17-те місце у загальній світовій статистиці за кількістю виявлених випадків зараження. З 8 по 24 січня в країні діє «локдаун».
Коротке посилання на цю сторінку:

Пандемія посилюється: понад 90 мільйонів хворих і новий штамООН закликала 57 країн повернути на батьківщину жінок і дітей із таборів у СиріїЮрист і боксер в одній особі допомагає жителям кенійських нетрівОнлайн-платформа допомагає ремісникам Індії вижити під час карантинуБолівійці сподіваються, що трав’яні настої захистять їх від коронавірусуУ Сіднейській бухті плавання на каяках поєднують зі збиранням сміття38 осіб загинуло в середу під час протестів у М’янміМороз і пандемія: сирійські біженці в таборах зіткнулися з подвійним лихомЧерез 10 років після аварії на АЕС у жителів Фукусіми немає надії повернутися додомуКупання за -17 градусів: київські «моржі» не поступаються традиціями