04.03.2021
Телеканал NTD

Вулиці українських міст спорожніли — у країні почався карантин

Вулиці українських міст спорожніли — у країні почався карантин

В Україні 8 січня почався масштабний карантин. Закрито школи, розважальні заклади. Кав'ярні та ресторани готують тільки..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

В Україні 8 січня почався масштабний карантин. Закрито школи, розважальні заклади. Кав’ярні та ресторани готують тільки на винос і на доставлення. Не працюють ринки й торгові центри.

Карантин триватиме до 24 січня. Хтось побоюється, що «локдаун» запровадили занадто пізно, і що медична система не витримає великої кількості пацієнтів.

Упродовж новорічних свят на вулицях було безліч людей, і мало хто тримав необхідну дистанцію.

[українка]:
«Потрібно зробити на три тижні такий, який був у березні, коли не їздив транспорт. А зараз половина магазинів працює — ні до чого цей «локдаун». Транспорт їздить, люди ходять — це не «локдаун»».

[українець]:
«Слід дотримуватися правил, і ніякого «локдауну» не треба. Але хто ж у нас дотримується правил? Що хочу, те й роблю. Ставлення один до одного неадекватне: ні до себе, ні до ближнього».

Продуктові магазини, банки, аптеки й поштові відділення відкриті. Перукарні та салони краси теж працюють, але туди потрібно попередньо записуватися. Роботу громадського транспорту не обмежено. Гірськолижні курорти функціонують і далі, але за умов дотримання санітарних норм і соціального дистанціювання.

Загалом в Україні COVID-19 діагностували в понад 1 мільйона осіб. З початку пандемії в країні від коронавірусу померло 20 334 людини.
Коротке посилання на цю сторінку:

Вулиці українських міст спорожніли — у країні почався карантинОстанній шанс: Велика Британія і ЄС намагаються укласти торговельну угодуСША і ЄС ввели паралельні санкції проти Росії у зв’язку з отруєнням НавальногоВенецію затопило через помилку синоптиківХолоди в Техасі: 2,7 млн ​​осіб залишилися без електроенергіїЗсув на копальні в Індонезії: десятки людей під заваламиБорис Джонсон відвідав постраждалий від повені північний захід АнгліїНа саміті в Парижі обговорили «Велику зелену стіну»Повені в Перу: більш як 15 000 евакуйованих