08.11.2021
Телеканал NTD

На півдні Перу врятували з неволі очкового ведмедика — сироту

На півдні Перу врятували з неволі очкового ведмедика — сироту

Цього двомісячного очкового ведмедика недавно забрали в жителя Перу. Він тримав тварину незаконно й тепер муситиме..

Дата завантаження: 2021-03-08

video

Цього двомісячного очкового ведмедика недавно забрали в жителя Перу. Він тримав тварину незаконно й тепер муситиме за це відповісти. Про порушення повідомив чоловік із району Аяпата, і влада поспішила на допомогу.

[Джессіка Гальвес, голова управління охорони дикої природи Перу]:
«Це другий ведмідь, якого врятували на півдні країни в районі Пуно. Близько місяця тому там забрали ще одного ведмедика. Обидва майже однолітки, і їхні долі схожі. Мисливці вбили матір, а ведмежа дісталося місцевим жителям».

Ведмедик важить усього два кілограми. Його організм був зневодненим і виснаженим. Зараз про дитинчат піклуються у зоопарку «Парк легенд» у Лімі. Малюка назвали Укуку.

Урятованого раніше ведмедика теж поселили тут. Це самичка, якій дали кличку Майні. Тепер у зоопарку п’ять очкових ведмедів.

Їх також називають андськими, бо вони живуть у Південній Америці. Цей вид перебуває під загрозою зникнення й занесений до Червоної книги. Очковий ведмідь став прообразом знаменитого казкового ведмедика Паддінгтона.
Коротке посилання на цю сторінку:

На півдні Перу врятували з неволі очкового ведмедика — сиротуОнлайн-платформа допомагає ремісникам Індії вижити під час карантинуДіти бедуїнів на Західному березі не можуть відвідувати онлайн-заняття30-кілометрова черга з вантажівок: Німеччина закрила кордони з Чехією та АвстрієюМолоді американці їдуть із великих міст заради просторих будинків у глибинціГубернатор Техасу обіцяє розслідувати причини масштабного відключення світлаДо Великої Британії планують привезти стадо зубрів і шукають для них рейнджераНовий сайт доставляння пов’язує римлян із місцевими магазинамиЩільне прилягання й подвійний шар: у США розповіли, як збільшити ефективність масокВолонтери відновлюють центр Мосула, щоб магазини знову змогли відкритися