04.07.2021
Телеканал NTD

У сенаті Конгресу США почалися слухання у справі про імпічмент

У сенаті Конгресу США почалися слухання у справі про імпічмент

Слухання щодо імпічменту в сенаті Вашингтон, США В американському сенаті офіційно почалися слухання у справі про..

Дата завантаження: 2021-08-04

video

Слухання щодо імпічменту в сенаті
Вашингтон, США

В американському сенаті офіційно почалися слухання у справі про імпічмент Дональда Трампа. Це треті такі слухання в історії США.

Демократи нижньої палати Конгресу звинуватили Дональда Трампа в зловживанні владою. На їхню думку, він затягував виділення Україні фінансової допомоги на оборону обсягом 391 мільйон доларів. Таким чином, як вони вважають, він намагався чинити тиск на Київ і змусити його почати розслідування щодо сина свого можливого суперника на майбутніх виборах Джо Байдена.

Як очікують, сенат, де більшість мають республіканці, Дональда Трампа виправдає.

Водночас демократи заявили, що на слуханнях розглянуть свідчення американського бізнесмена українського походження Лева Парнаса. Він був помічником особистого адвоката президента Дональда Трампа Руді Джуліані. Парнас стверджує, що він контактував з українськими чиновниками й брав участь у спробах змусити їх почати розслідування стосовно Байдена-молодшого. За його словами, президент Трамп і його адміністрація про це знали.

Утім, опоненти демократів кажуть, що свідчення Парнаса не заслуговують на довіру, бо щодо нього триває слідство за звинуваченням у фінансових махінаціях. Нині його відпустили під заставу.

Дональд Трамп заперечує, що коли-небудь зустрічався або розмовляв з бізнесменом.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Я його не знаю, я не знаю Парнаса. Можливо, мене з ним сфотографували. Але я фотографуюсь з тисячами людей. Можу тільки сказати, що це все великий обман, — обман і полювання на відьом».

Своєю чергою, Джуліані також заперечує, що знав про дії Парнаса, які б чинили тиск на український уряд.
Коротке посилання на цю сторінку:

У сенаті Конгресу США почалися слухання у справі про імпічментПеремир’я в «ковбасній війні» між ЄС та Великою Британією подовжили на три місяціПісля виверження вулкана ООН евакуює персонал із конголезького міста ГомаТрамп запустив онлайн-платформу для комунікації зі своїми прихильникамиНайбільший трубопровід США вийшов із ладу через атаки хакерів DarkSideБайден і Ердоган провели зустріч під час саміту НАТОРівень води у притоках Амазонки б’є 100-річні рекордиМіж Ізраїлем і Сектором Гази другий тиждень тривають взаємні ракетні обстрілиВиверження може початися будь-якої миті: з Гоми ринув новий потік біженців