08.12.2021
Телеканал NTD

Герцогиня Кейт стала співпрезидентом британської Асоціації скаутів

Герцогиня Кейт стала співпрезидентом британської Асоціації скаутів

Герцогиня Кейт смажить зефір і спілкується зі скаутами на півночі Лондона. Так вона святкує своє призначення..

Дата завантаження: 2021-03-08

video

Герцогиня Кейт смажить зефір і спілкується зі скаутами на півночі Лондона. Так вона святкує своє призначення на посаду співпрезидента Асоціації скаутів Великої Британії.

Тепер Кейт очолює молодіжну організацію разом із герцогом Кентським — двоюрідним братом Єлизавети II. Він став президентом 45 років тому. Сама ж королева, як і раніше, залишиться покровителькою асоціації. До неї входить приблизно півмільйона осіб віком від шести до 25 років.

Дружину принца Вільяма також ушанували найвищою нагородою асоціації «Срібним вовком».

Вісім років тому Кейт стала волонтеркою молодіжного руху. Вона брала участь у святах і відвідувала загони скаутів.

На нинішній зустрічі герцогиня разом із дітьми вирізала й запускала паперові вертольоти. А також допомагала скаутам робити листівки для жителів будинку для людей похилого віку.
Коротке посилання на цю сторінку:

Герцогиня Кейт стала співпрезидентом британської Асоціації скаутівКиргизькі туристи катаються по високогірному озері на саморобних санкахМузична підтримка: грецькі лікарі співають біля лікарень, де лежать хворі на COVID-19Пакистанський художник замість вантажівок розписує літакиСирійський художник прикрашає каліграфією будинки й інтер’єри ресторанівАкваріум у Мехіко показав дитинча субантарктичного пінгвіна19-річний сенегальський жокей мріє про світову славу«Крижаний храм» у Швейцарських Альпах приваблює десятки відвідувачівВ австралійському заповіднику Нітмілук облаштовують гірські велотрасиУ Коста-Риці будують екологічний вітрильник для перевезення вантажів