21.11.2021
Телеканал NTD

Параплан і костюм-крило: іспанець першим у світі поєднав два екстремальних види спорту

Параплан і костюм-крило: іспанець першим у світі поєднав два екстремальних види спорту

Іспанець Давід Техейро підіймається на паральоті над Малагою. Високо в небі він виконує трюки. Спочатку спортсмен..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Іспанець Давід Техейро підіймається на паральоті над Малагою. Високо в небі він виконує трюки. Спочатку спортсмен розкриває параплан, а потім готується до польоту в костюмі-крилі. І вже в ньому спускається до землі.

Так Техейро першим у світі поєднав два екстремальні види спорту — парапланеризм і політ у костюмі-крилі.

Раніше 26-річний іспанець став наймолодшим пілотом, який здійснив екстремальні маневри на паральоті. Наприклад, він направив апарат у вертикальний розворот і катапультувався. Після цього Техейро ширяв у повітрі 20 секунд на швидкості понад 200 кілометрів за годину.

Іспанець займається парапланеризмом із восьми років. Цим видом спорту захоплюються і два його брати. Вони регулярно виступають на змаганнях.

Техейро встановив свій перший світовий рекорд у 2012 році. Тоді він на паральоті виконав 202 вертикальні кола поспіль. Трюк називався «Безмежна акробатика».
Коротке посилання на цю сторінку:

Параплан і костюм-крило: іспанець першим у світі поєднав два екстремальних види спортуАвстралійці захопилися скандинавською ходьбоюУ гірських велоперегонах Mediterranean Epic перемогли італієць і швейцаркаЧеський фридайвер установив світовий рекорд із плавання під кригоюМОК і організатори Ігор у Токіо повідомили про правила проведення ОлімпіадиОлімпійським іграм сучасності виповнилося 125 роківОргкомітет Токіо-2020 сподівається, що вакцинація допоможе успішно провести ІгриВійна проти нової Суперліги: УЄФА обіцяє заборони й дискваліфікаціїУ Києві найсильніша людина планети встановила новий рекордІталія пустить уболівальників на матчі Євро-2020 у Римі