21.11.2021
Телеканал NTD

На швейцарському озері проходять змагання на фойлбордах

На швейцарському озері проходять змагання на фойлбордах

На швейцарському озері Сільваплана в Граубюндені проходять міжнародні змагання на фойлбордах. Тут зібралося понад 400 віндсерфінгістів..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

На швейцарському озері Сільваплана в Граубюндені проходять міжнародні змагання на фойлбордах. Тут зібралося понад 400 віндсерфінгістів із 36 країн. Змагання триватимуть до кінця серпня.

Перегони на фойлбордах — досить молодий вид спорту. Перед змаганнями пройшли презентаційні змагання на озері Санкт-Моріц.

Серед жінок золото завоювала нідерландка Ліліан де Гес, срібло та бронза дісталися спортсменкам з Іспанії Бланці й Маріні Алабау.

[Ліліан де Гес, переможниця змагань]:
«Це були прекрасні перегони. Я брала участь уперше, і було чудово. Уперше змагалася на фойлбордах з іншими дівчатами, а тут ще така краса — гори навколо. Мені сподобалося, це дивовижно».

Серед чоловіків перше місце посів Кіран Бадлу, на другому — поляк Мачек Рутковський, на третьому — француз Ніколя Гояр.

[Кіран Бадлу, переможець змагань]:
«Це був прекрасний день із чудовими умовами, і мені вдалося вийти на перше місце. Трохи більше удачі, ніж майстерності, але розвага дуже гарна».

У межах змагань пройде перший в історії офіційний Європейський чемпіонат із фойлбордингу. Також заплановано заходи для спортсменів-початківців та тренерів.
Коротке посилання на цю сторінку:

На швейцарському озері проходять змагання на фойлбордахОргкомітет Токіо-2020 сподівається, що вакцинація допоможе успішно провести ІгриЧеський фридайвер установив світовий рекорд із плавання під кригоюАвстралійці захопилися скандинавською ходьбоюМОК і організатори Ігор у Токіо повідомили про правила проведення ОлімпіадиУ гірських велоперегонах Mediterranean Epic перемогли італієць і швейцаркаУ Києві найсильніша людина планети встановила новий рекордЯкі проблеми досі не розв’язали перед Олімпіадою в ТокіоОлімпійським іграм сучасності виповнилося 125 роківІталія пустить уболівальників на матчі Євро-2020 у Римі