04.08.2021
Телеканал NTD

На Балі врятували 25 рідкісних зелених черепах

На Балі врятували 25 рідкісних зелених черепах

На індонезійському острові Балі випустили в океан 25 морських зелених черепах. У липні цих рідкісних рептилій..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

На індонезійському острові Балі випустили в океан 25 морських зелених черепах. У липні цих рідкісних рептилій забрали в браконьєрів. Під час рейду загалом урятували 36 черепах.

[Агус Буї Сантосо, голова природоохоронного центру Балі]:
«Щоб відпустити черепах на волю, треба виконати дві умови. По-перше, переконатися, що тварина здорова, а по-друге, у тому, що вона зможе жити самостійно. Якщо вона не зможе адаптуватися, то випускати не можна».

Решта врятованих черепах поки проходять реабілітацію. Незабаром їх теж випустять у дику природу.

Індонезія — один з основних осередків незаконної торгівлі морськими черепахами в Азії. Їх нелегально перевозять до Китаю, Малайзії та В’єтнаму. Місцева влада намагається припинити браконьєрство.

[Агус Буї Сантос, голова природоохоронного центру Балі]:
«За останні десять років завдяки допомозі поліції судових процесів, пов’язаних із торгівлею морськими черепахами, стало значно менше».

В Індонезії за торгівлю морськими черепахами загрожує до п’яти років в’язниці й штраф до 7000 доларів.
Коротке посилання на цю сторінку:

На Балі врятували 25 рідкісних зелених черепахКанадець провів 30 годин під татуювальною голкою на знак солідарності із синомСанта-Клаус бажає людям здоров’я й радить не забувати про інших106-річна піаністка: «Мої пальці не можуть без клавіш»У бельгійському зоопарку панди-близнюки вперше граються на снігуКарантин у Німеччині не завадив забігу Санта-КлаусівОгляд позитивних митей 2020 рокуВ Аргентині самка ягуара, що живе в неволі, навела дитинчат від дикого самцяСобака в грецькому селі годує молоком котівУ рідкісних ведмежих кускусів у Вроцлавському зоопарку народилося дитинча