16.02.2021
Телеканал NTD

У Мумбаї на модний подіум вийшли собаки й кішки

У Мумбаї на модний подіум вийшли собаки й кішки

Модний подіум для чотирилапих Мумбай, Індія Грізний пірат, панночка в розкішній сукні й навіть Капітан Америка...

Дата завантаження: 2021-05-16

video

Модний подіум для чотирилапих
Мумбай, Індія

Грізний пірат, панночка в розкішній сукні й навіть Капітан Америка. На цьому модному показі в Мумбаї у центрі уваги — домашні улюбленці. Вони демонструють вбрання, створені власниками.

А ця пухнаста модниця має свого модельєра.

[Хушбу Кеткар, власниця кішки]:
«Для цієї події ми нарядили її в дизайнерську сукню, пошиту модельєром. І для різних заходів вона має різне вбрання».

Модний показ проходить у межах найбільшого в Індії фестивалю домашніх тварин Pet Fed. Проводити його допомагає боллівудський актор Діно Мореа.

[Діно Мореа, актор]:
«Люди ходять на карнавали й добре проводять час. Тому, коли домашні тварини так само розважаються, то теж прекрасно проводять час. Вони зустрічаються одне з одним, з друзями, виходять на вулицю, ходять по магазинах, їдять і веселяться».

На фестивалі також пропонують усілякі товари й послуги для тварин. Крім того, сюди привозять собак і кішок із притулків, щоб знайти для них нових господарів.

Цього року захід відвідало 3000 собак і 250 кішок.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Мумбаї на модний подіум вийшли собаки й кішкиЛос-анджелеський зоопарк знову відкривається після карантинуНемовля встановило рекорд України, пірнувши 11 разКанадці побудували найбільший сніговий лабіринтЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»У Каліфорнії квітучі поля жовтцю приваблюють туристівКисть статуї римського імператора возз’єдналася з пальцем, утраченим 550 років томуУ Мінську показали колекцію зі 120 кнопкових мобільних телефонівКаліфорнійці вивільняють стрес від COVID-19 у «Кімнаті гніву»Знаменитому хмарочосові Емпайр-Стейт-Білдинг виповнилося 90 років