25.10.2024
Телеканал NTD

У Болівії на пішохідних переходах працюють «зебри»

У Болівії на пішохідних переходах працюють «зебри»

«Зебри» оберігають пішоходів Ла-Пас, Болівія На жвавих вулицях Ла-Паса розгулюють безстрашні «зебри». Так болівійці в костюмах..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

«Зебри» оберігають пішоходів
Ла-Пас, Болівія

На жвавих вулицях Ла-Паса розгулюють безстрашні «зебри». Так болівійці в костюмах коней у чорно-білу смужку оберігають пішоходів, поки ті переходять дорогу.

Якщо водій порушив правила, його обов’язково покартають, але в жартівливій формі.

[Сьюзан Лімаче, «зебра»]:
«Ми не клоуни, хоча люди вважають, що ми даруємо радість і смішимо їх. На їхню думку, ми приходимо смішити людей, та це не так. Сміх приносить щастя, але він також допомагає громадянам дістати урок, дає зрозуміти, що громадський порядок понад усе».

У Ла-Пасі працює сотня таких «зебр». Усі вони пройшли спеціальне навчання й отримують за свою працю зарплату. Проект підтримує міська влада.

[Сьюзан Лімаче, «зебра»]:
«Найбільше ми, “зебри”, радіємо, коли дитина підбігає до нас, щоб обійняти, і запитує, як наші справи. Або коли літня людина підходить із розкритими обіймами й каже хороші, добрі слова».

Ця програма стала успішною, тому вже працює ще в трьох містах Болівії.

Коротке посилання на цю сторінку:

У Болівії на пішохідних переходах працюють «зебри»Тепловий стрес охоплює дедалі більше територій ЄвропиЗруйнований міст у Балтіморі: кадри через 10 днів після аваріїРекордно низьку народжуваність зафіксували в Японії 2023 рокуДруга найбільша в історії Техасу пожежа знищує будинкиГаїті закликає міжнародну спільноту запобігти геноциду в острівній державіТемпи зменшення площі тропічних лісів у світі 2023 року сповільнилисяОгляд світових подій (з 7 по 12 квітня)Як архітектура Марокко поєднує давнину із сучасністюПолювання за яйцями: великодню розвагу підготували для мешканців зоопарку в Німеччині

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: