16.06.2022
Телеканал NTD

У Болівії на пішохідних переходах працюють «зебри»

У Болівії на пішохідних переходах працюють «зебри»

«Зебри» оберігають пішоходів Ла-Пас, Болівія На жвавих вулицях Ла-Паса розгулюють безстрашні «зебри». Так болівійці в костюмах..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

«Зебри» оберігають пішоходів
Ла-Пас, Болівія

На жвавих вулицях Ла-Паса розгулюють безстрашні «зебри». Так болівійці в костюмах коней у чорно-білу смужку оберігають пішоходів, поки ті переходять дорогу.

Якщо водій порушив правила, його обов’язково покартають, але в жартівливій формі.

[Сьюзан Лімаче, «зебра»]:
«Ми не клоуни, хоча люди вважають, що ми даруємо радість і смішимо їх. На їхню думку, ми приходимо смішити людей, та це не так. Сміх приносить щастя, але він також допомагає громадянам дістати урок, дає зрозуміти, що громадський порядок понад усе».

У Ла-Пасі працює сотня таких «зебр». Усі вони пройшли спеціальне навчання й отримують за свою працю зарплату. Проект підтримує міська влада.

[Сьюзан Лімаче, «зебра»]:
«Найбільше ми, “зебри”, радіємо, коли дитина підбігає до нас, щоб обійняти, і запитує, як наші справи. Або коли літня людина підходить із розкритими обіймами й каже хороші, добрі слова».

Ця програма стала успішною, тому вже працює ще в трьох містах Болівії.

Коротке посилання на цю сторінку:

У Болівії на пішохідних переходах працюють «зебри»Через сто років золотисті бандикути повернулися до заповідникаКартинами з пелюсток прикрасили цілу вулицю італійського містечкаШколярі Лівії навчаються в кав’ярні, бо вдома немає світла й кондиціонераМобільна клініка допомагає сирійським біженцям у ЛіваніПонад 60 кімоно показали на виставці в Нью-ЙоркуПісля землетрусу: тисячі афганців живуть на руїнах і чекають допомогиТемзу в Лондоні хочуть заселити бобрамиДесятки дельфінів зненацька пропливли біля берегів Чилі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: