21.03.2024
Телеканал NTD

Ралі OneLife: 70 суперкарів іменитих брендів приїхали до столиці Косова

Ралі OneLife: 70 суперкарів іменитих брендів приїхали до столиці Косова

Гарчання двигуна, зухвале мруження фар і стрімкі контури кузова. У столиці Косова зупинилося 70 суперкарів відомих..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Гарчання двигуна, зухвале мруження фар і стрімкі контури кузова. У столиці Косова зупинилося 70 суперкарів відомих брендів. Усі ці Lamborghini, Bentley та Ferrari беруть участь у ралі OneLife. Воно проходить шістьма балканськими країнами.

[Валон Мехметі, організатор заходу в Приштині]:

«Ми хочемо привітати учасників якнайкраще, щоб у них склалося гарне враження про нашу країну. Багато водіїв ніколи не були тут, і такий захід у Косові може справити на них враження».

Загалом організація OneLife об’єднує 200 шанувальників суперкарів. Учасники ралі щороку проводять разом трохи більше ніж тиждень.

[Остін Гаффман, учасник ралі зі США]:

«Ми їздимо з міста до міста великими гуртами, знімаємо багато відео та фотографій. І це добре, бо всі ми підприємці та заможні люди. Спілкування корисне для зв’язків. Ми зустрічаємося з людьми в інших країнах і можемо разом вести бізнес».

Організатори кажуть, що це єдиний відкритий захід такого типу. Авто не відгороджені. Люди можуть підійти ближче, розглянути суперкари та навіть посидіти за кермом.

Ралі стартувало в Албанії, у Тирані. Далі вирушило до Салонік, що в Греції. З Приштини суперкари поїдуть до Будви, що в Чорногорії. Потім до столиці Сербії. І фінішують у Любляні — столиці Словенії.

Ралі OneLife проходить із 2017 року. Але це не лише цікава подорож Балканами, а й доброчинність. За сім років організація пожертвувала 50 тисяч євро на допомогу дітям.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ралі OneLife: 70 суперкарів іменитих брендів приїхали до столиці КосоваВінтажні авто взяли участь у ралі в АргентиніЛегендарне купе Alfa Romeo показали на березі озера Комо в ІталіїКитайські компанії здешевлюють електромобілі в боротьбі за ринокКитайські електромобілі Leapmotor продаватимуть у ЄвропіХорватський стартап організовує службу безпілотних таксіУ Єгипті вперше з’явилася служба електричних таксіПекінський автосалон — 2024: новинки від Porsche, Mini та Ford

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: