28.10.2024
Телеканал NTD

Ще одне літо без світла: єгиптяни готуються до нових відключень

Ще одне літо без світла: єгиптяни готуються до нових відключень

Зменшення виробництва та прибутку. Майстерні в центрі Каїра знову потерпають від щоденних відключень світла. Упродовж священного..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Зменшення виробництва та прибутку. Майстерні в центрі Каїра знову потерпають від щоденних відключень світла. Упродовж священного для мусульман місяця Рамадан електроенергію подавали постійно. Тепер її щодня відключають на дві години.

[Ом Гада, власниця кузні]:

«Дві години змарновано, і це затримує мою роботу. Ці дві години — навіть якби це було пів години — вони дуже затримують роботу. І певної миті ризикуєш утратити цілий день».

Коли попереднього літа почалися планові відключення електроенергії, це приголомшило єгиптян. Раніше тут не було таких проблем. Влада обіцяє, що це тимчасово. Але запаси природного газу зменшуються, а це означає, що відключень буде більше.

[Ахмед ас-Саба, працівник кузні]:

«Уся наша робота пов’язана з машинами, які працюють на електроенергії, а світло відключають на дві години, що дуже впливає на роботу. Купити генератори ми не можемо, бо вони імпортні й дуже дорогі».

Попри те, що Об’єднані Арабські Емірати вклали в країну рекордні інвестиції в межах пакета допомоги МВФ, це не допомогло подолати економічні проблеми.

Відключення почалися після того, як Єгипет почав експортувати більшу частину видобутого газу, щоб отримувати дефіцитні долари. А для своїх електростанцій він почав купувати мазут.

[Іссам, працівник магазину]:

«Коли вимикають світло, виробництво падає, машини не працюють; продажі теж падають, бо люди не приходять. Кондиціонери не працюють, тому спекотно. Касовий апарат і ваги теж не працюють. Генератор поставити не можемо, бо він працює на бензині й дуже шумить, що заважає роботі».

Торік улітку влада казала, що причиною відключень світла була спека. Проте навіть після похолодання ситуація не змінилася.

Чиновники кажуть, що до відключень призвело зростання попиту з боку населення.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ще одне літо без світла: єгиптяни готуються до нових відключеньКенійська компанія рятує природу від електронного непотребуШезлонги замість засніжених схилів: французький курорт виживає в умовах теплої зимиБоснійський хлопчик — єдиний учень у своїй школіНирки — у центрі нової кризи в НепаліВсесвітня продовольча програма ООН закликає рішуче відреагувати на гуманітарну кризу в ГаїтіСкандал із зараженою кров’ю: Ріші Сунак назвав це «ганьбою для країни»ООН: дитяча смертність у світі зменшилася до рекордно низького рівняНайбільшу у світі дерев’яну вітряну турбіну збудували у ШвеціїУ центрі столиці Ірландії демонтували 200 наметів нелегальних іммігрантів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: