16.07.2024
Телеканал NTD

Карнавал у Венеції може стати «платним»

Карнавал у Венеції може стати «платним»

Сотні тисяч відвідувачів Венеційського карнавалу насолоджуються, можливо, останнім роком безплатного доступу туристів до давнього міста. Незабаром..

Дата завантаження: 2024-04-16

video

Сотні тисяч відвідувачів Венеційського карнавалу насолоджуються, можливо, останнім роком безплатного доступу туристів до давнього міста. Незабаром набуде чинності правило платного в’їзду, яке має обмежити кількість гостей.

Венеція з її мальовничими каналами та пам’ятками епохи Відродження вже багато років потерпає від непомірного напливу туристів. Щоб розв’язати проблему, влада міста розробила пробний захід, який почне діяти 25 квітня.

Керівник міського управління туризму каже, що цього року платними будуть 29 днів. Їх обрали з огляду на статистику минулих років. Зазвичай у ці дати туристів найбільше.

Для відвідування міста потрібно буде забронювати місце на спеціальному вебсайті та сплатити збір.

[Сімон Вентуріні, голова управління туризму Венеції]:

«Не буде турнікетів, воріт, колючого дроту та фізичних бар’єрів. Це буде своєрідна допомога туристам, бо ми просимо їх про співпрацю. Це експеримент, і ми не впевнені, що знайшли чарівне рішення».

Планують проводити вибіркові перевірки на в’їздах на острови, на яких розташоване місто. Туристів, які не заплатять 5 євро збору, штрафуватимуть на суму від 50 до 500 євро.

Водночас місця забронювало вже більш як 4000 гостей.

Думки самих туристів розділилися.

[туристка з Великої Британії]:

«Я вперше побувала тут у січні й не могла повірити, скільки тут людей. Якщо доведеться платити, гадаю, це справедливо».

[турист із Туреччини]:

«Це смішно, бо ви заробляєте гроші на туристах. Не можна вимагати гроші до того, як вони проведуть тут час і відкриють для себе це місто. Не можна стягувати такі податки, це не логічно».

Хоча місцевих жителів звільнено від збору, деякі побоюються, що нові правила можуть ускладнити їм життя, бо їм теж доведеться бронювати квитки.

[місцевий житель]:

«Це може стати проблемою для всіх тих, хто живе неподалік Венеції і кому треба приїхати сюди, щоб, наприклад, відвідати батьків».

Водночас у місті триває карнавал із його масками та безліччю культурних заходів. Цього року на період із 27 січня по 13 лютого заплановано понад 50 вистав.

2023-го карнавал збагатив Венецію приблизно на три мільярди євро.
Коротке посилання на цю сторінку:

Карнавал у Венеції може стати «платним»10 років у Louis Vuitton: дизайнер Ніколя Геск’єр відсвяткував ювілей у ЛувріВеличезну статую імператора Костянтина Великого відтворили в РиміУ вірменському місті Гюмрі ще не перевелися коваліУперше за 450 років вісім частин вівтаря епохи Відродження зібрали докупи«Сарджент і мода»: по-новому подивитися на картини портретиста пропонують у ЛондоніНайбільший у світі айсберг зняли на відео в Західній АнтарктидіФранцузький острів Мон-Сен-Мішель знову став недоступнимУ сади Версаля повертається фонтан «Колісниця Аполлона»Курка з «драконячими лапами» — найліпший подарунок на в’єтнамський Новий рік

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: