18.07.2024
Телеканал NTD

Еквадорські військовики почали активно патрулювати водні шляхи в пошуках наркотиків

Еквадорські військовики почали активно патрулювати водні шляхи в пошуках наркотиків

Збройні сили Еквадору почали патрулювати водні шляхи країни в межах боротьби уряду зі злочинними угрупованнями. У..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Збройні сили Еквадору почали патрулювати водні шляхи країни в межах боротьби уряду зі злочинними угрупованнями.

У затоці Гуаякіль офіцери військово-морського флоту оглядають комерційні та рибальські судна, що курсують біля портів. Ці операції дають змогу не дати завантажити наркотики чи інші заборонені речовини на кораблі, що прямують до Європи.

[офіцер ВМС Еквадору]:

«Ми радикально змінили підхід до підтримання безпеки в країні. Завдяки військовим операціям ми змогли нейтралізувати 22 угруповання, які визнано терористичними. Вони формувалися в країні впродовж багатьох років».

Після захоплення заручників у тюрмах і насильства, що охопило південноамериканську країну, президент Даніель Нобоа минулого тижня ввів 60-денний надзвичайний стан, зокрема комендантську годину в нічний час. Він також оголосив терористичними низку злочинних банд.

Водночас еквадорці хочуть якнайшвидше повернутися до нормального життя. Зараз вулиці багатьох міст, зокрема й столиці, патрулюють солдати та поліція. Вулиці, які ведуть до урядових установ, перекрито.

[жителька Кіто]:

«Ми боїмося, що щось може знову статися. Ми налякані. Район довкола президентського палацу закритий. Маємо надію, що все стихне й стане, як і раніше. Ми хочемо жити спокійно й ходити вулицями без страху».

[житель Кіто]:

«Ми хочемо, щоби все скінчилося, щоб нормальне життя повернулося. На це зараз сподіваються всі еквадорці».

Усіх заручників, захоплених під час бунтів у в’язницях, уже визволили. Тепер влада намагається взяти під контроль усі пенітенціарні заклади.

Відколи запровадили надзвичайний стан, правоохоронці арештували понад 1000 осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

Еквадорські військовики почали активно патрулювати водні шляхи в пошуках наркотиківСвітові ціни на какао б’ють рекордиДональд Трамп переміг на республіканських виборах у МічиганіЯпонія втратила титул третьої за величиною економіки світуНовий рік Дракона відзначили в нью-йоркському Чайна-тауні грандіозним парадомОбіцяна допомога буде: ЄС погодив виділення 50 мільярдів євро УкраїніГубернатор Флориди Рон Десантіс зійшов із дистанції та підтримав Дональда ТрампаВикрадення планів безпеки поставила під загрозу проведення Олімпіади в ПарижіМігранти не бояться нового закону Техасу й далі проникають до СШАГонконг посилив закон про нацбезпеку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: