18.07.2024
Телеканал NTD

Сніговий колапс у Німеччині спричинив затримання транспорту

Сніговий колапс у Німеччині спричинив затримання транспорту

Сніг, мороз та ожеледиця спричинили затримання транспорту в деяких регіонах Німеччини, зокрема в Баварії. Як повідомив..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Сніг, мороз та ожеледиця спричинили затримання транспорту в деяких регіонах Німеччини, зокрема в Баварії.

Як повідомив найбільший залізничний оператор Німеччини, на півдні країни довелося скасувати потяги, а в районі Великого Мюнхена діють обмеження.

Також затримують чи скасовують авіарейси. Мандрівників просять не приїжджати до аеропортів, якщо виліт літака не підтверджено.

Крім того, через сніговий колапс закрили різдвяні ярмарки, зупинилися оглядові підіймачі та скасували спортивні заходи, зокрема футбольний матч у столиці Баварії.

Трамвайний рух у Мюнхені зупинили на всіх маршрутах, бо колії замело снігом. А жителі довколишнього приватного сектору вручну розчищають під’їзди до своїх гаражів.

Майже за п’ять годин їзди на північ від Мюнхена, у передмісті Франкфурта, працівники дорожньо-рятувальної служби краном підняли перевернуту вантажівку. Вона вилетіла на узбіччя вкритої кригою дороги.

А на популярній у франкфуртців горі Гросер-Фельдберг, навпаки, ніякого колапсу не відчувається. І шанувальники зимових видів спорту прийшли сюди насолодитися небувалою кількістю снігу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сніговий колапс у Німеччині спричинив затримання транспортуТибетці звинуватили Китай у шпигунстві за тибетською діаспороюТайванські рятувальники шукають 18 зниклих безвісти після землетрусуІзраїль звинуватив Туреччину в тому, що вона стала на бік ХАМАСуТисячі угорців знову вийшли на протест проти Віктора ОрбанаПольські та чеські фермери перекрили КПП на кордоні з НімеччиноюВ Україні новий головнокомандувачТайвань відігнав катер берегової охорони КНР від своїх островів ЦзіньменьПогорільці в Чилі відновлюють своє житлоНе можуть загасити: велика лісова пожежа в Перу загрожує флорі та фауні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: