Це єдина фотографія Кейт Мітчелл — європейської поселенки, яка жила на східному узбережжі Тасманії в середині ХІХ століття. Але життя цієї панянки задокументовано якнайліпше.
Кейт залишила по собі безліч малюнків про яскраві події та пригоди. На новій виставці в Музеї образотворчих мистецтв у Гобарті можна побачити збільшені копії цих замальовок, а також ознайомитися з оригінальними малюнками.
[Аніта Гансен, член Королівського товариства Тасманії]:
«Це схоже на те, якби ви нині взяли айфон і сфотографували себе на пікніку чи когось, хто падає з коня, або щось інше захопливе. Такі події відображені в цих малюнках».
На малюнках зображена Кейт та її сестра, а також інші члени сім’ї чи друзі. Вони показують, що життя європейських жінок в Австралії не було таким тихим й усамітненим, як уважали раніше.
[Джейн Гіблін, художниця та куратор виставки]:
«(На цьому малюнку) вона у своїй спідниці переступає з каміння на колоду, яка лежить поперек струмка. Для мене цей малюнок уособлює те, якою була Кейт».
Художниця Джейн Гіблін створила свої малюнки за мотивами тих, що намалювала Кейт.
[Джейн Гіблін, художниця та куратор виставки]:
«Я запозичила ідеї з її робіт, а потім зобразила ті події так, як бачу сама».
Кейт Мітчелл вела життя, повне пригод, і померла молодою. Причиною стала паразитарна інфекція, за якої утворюються кісти. Зараз їх просто видалили б у лікарні. Але тоді жінка померла в муках. Це ще одне історичне свідчення про життя людей тих років.
Сестра Кейт зібрала її малюнки й додала описи. Так виникла книжка про колоніальне життя європейців в Австралії.
Коротке посилання на цю сторінку: